Elon Musk si přidal na Twitter, že je bývalý CEO Dogecoinu

5
(1)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Elon Musk si na svůj twitterový profil přidal pozici Former CEO of Dogecoin. Samozřejmě jde o vtip, Musk rád baví své okolí. Jeho tweety ale mají obrovský dosah a Dogecoin z toho může jen těžit.

dogecoin-elon-musk-twitter

Zdroj:
https://twitter.com/elonmusk

Tentokrát zašel Musk se svým vtipem trochu dále a změnil si svoje bio na „bývalý generální ředitel Dogecoinu“ a sdílel odkaz na článek ze satirické webové stránky The Onion s názvem „Bitcoin Plunge Reveals Possible Vulnerabilities In Crazy Imaginary Internet Money“.

Celý incident začal prvního dubna (tedy na apríl). Dogecoin na Twitteru totiž zveřejnil anketu a požádal uživatele, aby hlasovali, kdo by podle nich měl být novým CEO.

V anketě Musk soupeřil se jmény jako Vitalik Buterin, Charlie Lee či Marshall Hayner. Ovšem Elon tuto anketu vyhrál s nadpoloviční většinou.

Není překvapením, že cena Dogecoinu vzrostla – předpokládáme, že právě kvůli této Muskově maškarádě.

dogecoin-cena-dubenZdroj:
https://kmcap.eu

Co si Elon Musk myslí o Bitcoinu?

Elon Musk – Bitcoin je lepší než papírové peníze – ale Teslu si za něj nekoupíte (zatím)

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img