Zkouška vás často potká na samotném prahu úspěchu

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Bohatství má různé podoby, ale dalo by se říct, že jde vždy ruku v ruce s úspěchem. Každý z nás si zaslouží uspět a změnit svůj život k lepšímu. Jak toho dosáhnout vám dnes sice neřekneme, ale přinášíme pohled, který určitě stojí za to. Jistě se vám někdy stalo, že vás život zkoušel. V tomto článku se společně podíváme na to, co taková zkouška znamená.

Kryptoměny a bohatství, bohatství a kryptoměny, komu úspěch přinesou a kdo naopak odejde s prázdnou? Všichni bychom si dnes přáli vědět, jak bude kryptomarket vypadat za rok, za dva, za deset let… Kdo z vás vydrží a dozví se to a komu rupnou nervy a vše prodá, uzavře a odejde?

Úspěch

Nikdo předem neví, jestli ho čeká úspěch, když někam jde, za něčím, co by mělo jeho život a životy blízkých změnit k lepšímu. Na prahu úspěchu bývá zkouška a právě zde to hodně lidí vzdává. Můžete si být jistí, že když něco doopravdy chcete a uděláte pro to vše, když to není povrchní přání, ale opravdová vnitřní touha, tak toho nakonec dosáhnete. Nebo se alespoň dostanete velmi blízko a otevře se vám nová cesta.

Mohlo by vás zajímat: Soustřeďte se na své sny a přání, peníze jsou pouhým prostředkem

Cesta

Říká se, že cesta je mnohdy důležitější než její cíl. Člověk často po něčem touží, aby pak zjistil, že když už to má, tak chce hledat dál. Někdy zjistíme, že to, co doopravdy chceme, je prostě jít. Jít po dobré cestě a hlavně správným směrem.

Překážky

A pak se nám do cesty postaví nějaká překážka. Může být jen docela malá, ale je tam. Lidé obvykle překážku na chodníku překročí nebo obejdou a jdou dál, ale jak je to v životě? K tomu, aby nás překážka nevyvedla z míry, je třeba mít cíl. Bez cíle bychom nevěděli kam vlastně jdeme a jakákoli překážka by nás svedla z cesty a my bychom pravděpodobně chodili pořád dokola, anebo zkrátka bloudili.

Cíl

Nejde o to, jak dobrý je váš cíl v očích druhých. Důležité je, aby byl ten nejlepší pro vás. Jít po cestě, která směřuje ke splnění snů a cílů, je úspěch. Není důležité, že ještě nejste na konci, ale zda vytrváte a udržíte správný kurz.

Zážitek z cesty je k nezaplacení a je to úspěch sám o sobě. Čím více se blížíte, tím je radost větší a když už stojíte prakticky na prahu konečného úspěchu, obvykle přijde zkouška. Tato analogie platí ve škole i v životě.

Zkouška

Zkouška nemá za cíl vás odradit, ale ukotvit nové zážitky a zkušenosti, prověřit vaše odhodlání, dodat tomu obtížnost a překážku ke zdolání. V zásadě je jakousi rezistencí, z níž se následně stane support.

Pokud tedy také máte svůj cíl a stane se vám, že je vše najednou černé, vzpomeňte si, že možná právě stojíte na prahu úspěchu a ještě jednou vstaňte.

Dovolujeme si vám nabídnout: [HODL] Je čas na domácí úkoly – Bezpečnostní zásady

Závěr

Kolik bohatství se ještě skrývá v kryptoměnách si netroufnu hádat. Já jim věřím, a proto jsem tu. Ale jsem tu také proto, abych vám něco předal. Abych to s váma sdílel, jako to někdo jiný dříve sdílel se mnou. Nic si neschovávám jen pro sebe, protože věřím, že bohatství může být dost pro všechny. Moje jméno je Kytka a jak už jste si jistě všimli, nejsem úplně běžný redaktor.

Naše nejnovější video

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Rob

Tohle je hezky napsaný. Opravdu je to o té cestě. Myslím, že jeden z nejhloupějších cílů je chtít bohatství bez jakéhokoliv přesahu ve formě další proměny. Například ve formě pomoci, umění nebo jakéhokoliv dalšího podnikání (myšleno konání). Jinak, Kytko, potenciálem kryptoměn a blockchainu si můžeš být jistý. Ale vím určitě, že až budu za chvíli umírat, pár věcí už nebudu potřebovat. A majetek v jakékoliv podobě bude na druhé koleji. V momentě mé smrti budu rád za to, pokud jsem mohl nějak přispět k lepšímu Světu. No… Já jsem svého druhu idealista. Pokud vidím stále tu cestu, žije se mi o hodně líp. Tak snad jsem se nesplet…

Miroslav

Krásně napsaný, musel jsem si napsat do svého motivačního listu tvou originální myšlenku, že překážka je v zásadě jakousi rezistencí, z níž se následně stane support. A proto stojí si tenhle support vytvořit, tedy tu těžkou rezistanci (překážku) jít překonat.

Máš dobrý články a je dobře, že jsi trochu “jiný”.

Mirek

spot_img