Vyrazili jsme do Berlína na světový kongres WeAreDevelopers – bude to síla!

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Dnes začíná v Berlíně světový kongres WeAreDevelopers a my budeme u toho! Na konferenci se objeví nejen významní lidé z největších firem současnosti, ale také mnoho krypto odborníků. Na koho se můžete těšit zjistíte níže a určitě se koukněte na video z předchozího ročníku, abyste si dokázali představit jak velké to bude!

Andreas Antonopoulos a další významné osobnosti

Na eventu vystoupí přes 200 přednášejících a na akcích těchto rozměrů jednoduše nemůžete nikdy vidět všechny. Rozhodli jsme se tedy zaměřit na krypto scénu a pár zajímavých lidí mimo ní.

Určitě si chceme vyslechnout jednoho z nejznámějších lidí ze světa kryptoměn, kterým není nikdo jiný než Andreas AntonopoulosPokud i tak nevíte o koho jde, můžete se podívat na tento článek, kde jsme popsali jeho život před i po vstupu do krypto odvětví.

[Seriál] Kryptocelebrity (2. díl ) – Andreas Antonopoulos, Bitcoin učitel

Rádi bychom se také podívali na technologického ředitele Ripple – Davida Schwartze, dále si určitě nenecháme ujít Garryho Kasparova, Joela Spolskeho nebo Johna Romera (tvůrce legendární hry DOOM). Celý seznam přednášejících najdete ZDE.

ongress-wearedevelopers-speakers

Zatím jsme na akci tohoto rázu a velikosti nebyli, sami jsme tedy zvědavi, jak vše bude probíhat, a koho se nám podaří zastihnout. Jedno je ovšem jisté, můžete se těšit na spoustu zajímavých informací, které pro vás ulovíme!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img