Víme, proč dnes Binance Coin vystřelil o 20 %

0
parnik binance

Binance je jeden z nejúspěšnějších kryptoprojektů současnosti. Tato burza se může pyšnit největšími objemy zobchodovaných kryptoměn, vyniká bezpečností, svým klientům nabízí široký výběr altcoinů, má vlastní charitu a jejich Launcher vystřeluje jeden kvalitní projekt za druhým.

Právě nový token na Binance Launchpadu způsobil, že BNB zaznamenal další masivní růst. Burza na svém Twitteru potvrdila, že 25. února proběhne ICO projektu Fetch.AI. Tým za tímto projektem se snaží vytvořit nový ekonomický model internetu řízený umělou inteligencí.

Chcete se zúčastnit? zde najdete návod na používání burzy Binance.

BNB je momentálně v podobné situaci, v jaké bylo před třemi lety Ethereum. Na Binance blockchainu vznikají další kryptoměny, které zvyšují poptávku po BNB. Úspěšnost těchto projektů tak od nynějška bude ovlivňovat cenu Binance Coin.

Binance si však velmi pečlivě vybírá, komu dovolí udělat ICO na jejich Launcher platformě. Před necelým měsícem tam odstartoval token BTT od TRON Foundation. Jde o nativní token platformy Bittorent, která vytváří decentralizované úložiště souborů (torrentů).

Vyplatí se ještě nakupovat BNB?

Technická analýza naznačuje, že Binance Coin skutečně má růstový potenciál. Jde o jednu z mála kryptoměn, která po masivních prosincových propadech vykazuje známky růstu. V posledních dvou měsících jsme byli svědky slušného rallye.

Binance se očividně snaží udržet svůj coin nad vodou. Série úspěšných ICO tomu výrazně napomáhá a minimálně do 25. února bychom mohli očekávat růst.

binance coin

Další velká rezistence se nachází na hladině 9,5 $. Pokud se od ní BNB odrazí, můžeme očekávat korekci až na spodní trendline kanálu vyznačeného na grafu.

Pokud máte zájem o profesionální analýzu BNB, sledujte Trading11.com. Ještě dnes tam jedna bude publikována.

Co číst dál?

[PENÍZE] Chcete jich mít víc než dost. Jak s tím souvisí energie a čas?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Samuel S.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na