[VIDEO] Pokračujeme ve vytváření strategie na obchodování kryptoměn

0
(0)

Zprávy a souhrny

Josef Šťastný
Josef Šťastný
O obchodování na burze se zajímám už asi 7 let. K mým oblíbeným trhům kromě krypta patří forex. Velký přínos tradingu a investování vidím v tom, že nám mohou rozšířit naše obzory a pomoci převzít více zodpovědnosti za naše finance. Kromě burzy učím meditaci a zajímám se o buddhismus.

V dalším díle povídání o swingových obchodech Erik zahrnuje do strategie vaše nápady a podněty!

Nepřehlédněte i další Erikovy video články:

Zabývá se vašimi připomínkami ohledně překreslování signálů. Všechny signály – i ty, které nejsou vidět přímo v grafu – můžete najít v Alertech na pravé straně vašeho Tradingview.

Pod novým videem můžete nalézt aktuální odkaz na nový a vylepšený skript, který Erik podrobněji rozebírá, přidal stop loss a take profit s pozitivním RRR 1:2. To znamená, že pokud budeme mít například 3 obchody a 2 z toho budou ztrátové, budeme na nule, protože jedním plusovým obchodem právě díky pozitivnímu RRR zahladíme obě ztráty.

Jednodušší je i práce se strategií v Tradingview. Nově stačí přidat pouze long a short signál oproti předchozím osmi alertům, jak ukazuje obrázek níže.

Erik rovněž zkoušel zahrnout do strategie i SR zóny, ale ukázalo se, že nějaký zásadní význam pro ni nemají.

Výsledky za poslední tři dny

V další části videa Erik rozebírá 5 posledních obchodů za poslední 3 dny na instrumentu BTCUSDT Futures na burze Binance. Dva z nich skončily na stop lossu a 3 v zisku. Jedná se zatím o malý vzorek obchodů, takže v testování budeme pokračovat dále.

Dalším instrumentem, který Erik sleduje je EOS. Strategii budeme dále sledovat, vylepšovat a dolaďovat, pokud to bude potřeba. Jak se obchodování podle strategie bude vyvíjet, si řekneme zase příští týden ve středu. Na vaše připomínky a komentáře se těšíme na žraločím YT kanále nebo zde v komentářích na Kryptomagazínu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: