[Velikonoční zprávy] • Binance spouští obchodování s opcemi BTC/USDT na mobilní aplikaci • a další novinky

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Trump omilostnil bývalého člena představenstva společnosti Ripple • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Nervozita na kryptotrzích roste, ceny padají • ZCoin pod 51% útokem • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Ačkoli bitcoiny zpočátku vzrostly na 38...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Vítejte u našich zpráv. Tentokrát vám přinášíme velikonoční speciál – samé dobré zprávy a novinky. 

Protože kryptotrhy nikdy nespí, přehled dění na trzích a TA za uplynulý víkend, najdete pohromadě zde:

10.4.: BTC zamrzl na 7 300, LINK předvádí divadlo

TA BTC/USD, TA ETH/UST a LTC/USD

11.4.: Propad BTC vyvolal paniku na trzích

TA BNB/USD

12.4.: BTC se zastavil na 6 800 a trhy s ním

TA BTC a NASDAQ, TA BTC/USD

13.4. Bitcoin na závěr víkendu začal růst, přenese růst i do dalšího týdne? 

Kryptoměny

Nadace Litecoin překvapivě fungovala (mimo oblast kryptoměn) také jako výkonný producent nového hororu. Na filmu nazvaném „Vyvoláváme temnotu“ se podílel také člen komunity Litecoin @CommonEnemyInc, podle tweetu Nadace Litecoin.

Kryptoburzy, banky

Kryptoburza Binance oficiálně oznámila zahájení obchodování s opcemi 13. dubna. Podle oficiálního prohlášení bude tato funkce v současné době k dispozici pouze v mobilní aplikaci burzy. Významná kryptoburza oznámila své plány na podporu obchodování s opcemi počátkem tohoto měsíce. Snímek obrazovky, připojený k tweetu, naznačuje prototyp aplikace pro obchodování s opcemi BTC/USDT.

Changpeng Zhao – CEO Binance, známý jako CZ – odhalil, že firma investuje čtvrtinu svých zisků do investičních příležitostí. Zhaoovy komentáře následují po dokončení několika nedávných akvizic společnosti Binance – včetně webového serveru CoinMarketCap a indické burzy WazirX. Začátkem dubna získala společnost Binance také populárního poskytovatele dat o trhu CoinMarketCap za 400 milionů dolarů.

Kryptoburza Gemini přidává podporu pro další tři tokeny a to k datu 24. dubna. Gemini 9. dubna oznámila přidání obchodních párů s Dai (DAI), Chainlink (LINK) a Orchid (OXT). Nové přírůstky zvýší celkový počet obchodovatelných tokenů na platformě Gemini na devět.

Blockchain a technologie

Online obchodní platforma TD Ameritrade se připojuje k nové alianci na podporu kryptoměn a decentralizovaného financování (DeFi). Skupina nazvaná „Chicago DeFi Alliance“ (CDA) se snaží podporovat startupy pracující v DeFi, což je zastřešující pojem pro široký tlak na automatizaci a odstranění prostředníků z tradičních finančních služeb, včetně půjček, derivátů, obchodování s marží a pojištění pomocí decentralizovaných platforem. Kromě poskytování likvidity trhu CDA říká, že nabídne velkou síť zkušených obchodníků a tvůrců trhu a zároveň pomůže startupům orientovat se v současném regulačním rámci.

Využití technologie Blockchain ve finančním průmyslu v posledních několika letech prudce vzrostlo. Od automatizovaného obchodování až po rychlé mezinárodní převody peněz, technologie distribuované účetní knihy (DLT) slibuje nejen vysoce bezpečný způsob podnikání, ale také zajišťuje efektivitu nákladů a času. Nyní, ve snaze prozkoumat potenciál slibné technologie v účetním průmyslu, Asociace akreditovaných účetních v Asii (ACCA) ve spolupráci s TSA naznačila, že bude pracovat na prozkoumání možných případů využití blockchainu Tezos pro účetnictví.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře