[Večerní souhrn článků] • Ripple a Nium spolupracují se společností VISA • Správce burzy MT Gox pozdrží distribuci Bitcoinu

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin zpátky nad 50 000 USD • Ethereum nyní k dispozici i na Amazonu • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Celková kapitalizace kryptotrhu zůstala nad...

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě plus nejaktuálnější novinky navíc. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zprávy dne

Ripple a Nium spolupracují se společností VISA

Uzavřené partnerství s gigantem pro přeshraniční platby, Visou, umožní společnosti svým uživatelům v jihovýchodní Asii provádět platby držitelům debetních karet Visa v reálném čase.

Platby společnosti Nium budou směrovány prostřednictvím Visa Direct, které umožní majitelům debetních karet odesílat a přijímat okamžité platby jen za pomocí jejich čísla na kartě.

Správce burzy MT Gox pozdrží distribuci Bitcoinu do března příštího roku

Nobuaki Kobayashi, správce zkrachovalé burzy MT Gox, minulý měsíc uvedl, že rozdělení prostředků nemůže splnit letošní rok, tudíž byl datum posunut na 31. března 2020.

Pokud burza tak učiní, bude distribuováno asi 145 000 BTC mezi 10 000 uživatelů pravděpodobně prostřednictvím burzy Kraken. S největší pravděpodobností je očekáván velký pohyb ceny Bitcoinu na trhu.

Analýzy a trhy

13.11.19 Technická analýza: (+ 50,91 %) BNB/USD a (+ 30,59 %) BNB/BTC | Čeká nás další ATH?

Binance coin je spící gigant, který mívá silné momentum. V listopadu očekáváme velký pohyb směrem vzhůru na párech s USD i BTC. Na BNB jsme viděli letošní dno na 14,23 USD. Od tohoto dna posílil BNB už o 50,91% k současné hodnotě 21,48 USD.

13.11.19 Technická analýza RVN/BTC – Čeká Raven na pokyn ke startu, je čas nakupovat?

Předchozí nadějný růst, který začal ve 37. týdnu, trval 5 týdnů a vydržel až k úrovni 0.00000440 BTC. Příští růst se očekává v následujících 2 týdnech, tudíž by mohl maximum hravě překonat.

13.11.19 Technická analýza IOTA/USD – chystá se i MIOTA na větší pohyb?

Na kryptoměnu IOTa zde nebyla technická analýza už poměrně dlouho. IOTa se chystá na větší pohyb, více informací proto najdete v přiloženém odkazu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nový smartphone od HTC integruje Binance Chain i DEX

Společnost HTC, přední výrobce v oblasti spotřební elektroniky, představila první blockchainový chytrý telefon na světě již v roce 2018, nyní integruje blockchain Binance Chain a nabízí podporu pro Binance DEX.

Regulace a státy

Najde Čína rovnováhu mezi kontrolou a anonymitou pro svou digitální měnu?

Pozitivní na tom je, že si Čína uvědomuje problém, který by absolutní kontrola nad transakcemi obyvatel představovala pro svobodu. Negativní je, že se jejich řešení honosí protimluvem „kontrolovatelná anonymita.“

Video dne – Elmo ujíždějící na Bitcoinu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře