13.11.19 Technická analýza RVN/BTC – Čeká Raven na pokyn ke startu, je čas nakupovat?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

Dlouho jsem se nepodíval na Raven, který se opět vrátil k silnému supportu v úrovni 0.00000282 BTC. Předchozí nadějný růst, který začal ve 37. týdnu, trval 5 týdnů a vydržel až k úrovni 0.00000440 BTC. Příští růst, který očekávám v následujících 2 týdnech, by mohl toto maximum hravě překonat. Na supportu by se totiž mohla vytvořit formace double bottom s neckline v úrovni 0.00000440 BTC

Střednědobý trend………………..downtrend
Dlouhodobý trend………………….downtrend

Neměli bychom však mít příliš velká očekávání, neboť celkově je RVN v silném downtrendu. To znamená, že následující pohyb severním směrem může být sice rychlý, ale také se může rychle vyčerpat. V takovém případě by mohla přijít nepříjemná korekce zpět k úrovni neckline 0.00000440 BTC. Tato úroveň je klíčovou bullish úrovní a její překonání velmi pravděpodobně nastartuje silný růst.

Graf

 

 

Prozatím očekávám setrvání v konsolidaci a bočním pohybu nad úrovní supportu 0.00000282 BTC. Jsme však přesvědčený o tom, že kupci jsou již připraveni na nový silný růst. Pouze se čeká na to, jak dopadne situace na Bitcoinu. Pokles Bitcoinu by mohl RVN pomoci nastartovat tento očekávaný bullish pohyb přes neckline. Oslabení Bitcoinu však nesmí být moc razantní, kdyby šel dolů moc prudce, tak by to mohlo stáhnout celý market do červených čísel. Nicméně, pokud bude probíhat oslabování Bitcoinu pomalu jako do teď, tak z toho může RVN vytěžit 44%. To za předpokladu, že pohyb selže v úrovni neckline 0.00000440 BTC. Ovšem pokud cena překoná neckline, tak se potvrdí formace double bottom a pak můžeme očekávat až 120% růst k úrovni 0.00000680 BTC. Selhání na neckline by znamenalo návrat k supportu 0.00000282 BTC.


Co číst dále?

[Večerní souhrn článků] • Analýzy a trhy • Kryptoměny a kryptofirmy • Regulace a státy •


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte, jak uvažuji nad trhem já. Váš pohled se nemusí shodovat s tím, jak na trh nahlížím já!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře