Nový smartphone od HTC integruje Binance Chain i DEX

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin zpátky nad 50 000 USD • Ethereum nyní k dispozici i na Amazonu • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Celková kapitalizace kryptotrhu zůstala nad...

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Společnost HTC, přední výrobce v oblasti spotřební elektroniky, představila první blockchainový chytrý telefon na světě již v roce 2018, nyní integruje blockchain Binance Chain a nabízí podporu pro Binance DEX.

HTC integruje Binance Chain

Společnost tuto novinku oznámila 12. 11. a zároveň odstartovala prodej limitované edice. Telefon s názvem EXODUS 1 umožňuje uživatelům mít přístup ke svým digitálním aktivům a také vlastnit soukromé klíče. Kromě toho budou v telefonech předem načteny aplikace Binance a Trust Wallet. V podstatě tedy budou mít uživatelé přímý přístup k Binance DEX pomocí telefonu kdekoliv na cestách.

EXODUS 1 byl vydán již v roce 2018, přičemž jej bylo možné zakoupit pouze pomocí kryptoměn. Začátkem tohoto roku společnost otevřela i fiatový prodej pro širší veřejnost.

Telefon se může mimo jiné pochlubit funkcí „zabezpečené enklávy,“ která funguje jako mobilní hardwarová peněženka a slouží jako bezpečné prostředí pro uživatele k ukládání soukromých klíčů bez rizika, že budou napadeni nebo jinak ohroženi.

V letošním roce HTC navázal na EXODUS 1 s cenově dostupnější variantou, která je schopna provozovat plný bitcoinový uzel za předpokladu, že si uživatelé přidají další úložiště.

Nová edice telefonu se bude prodávat za 599 USD nebo 899 singapurských dolarů. I nyní lze telefon zakoupit pouze prostřednictvím kryptoměn na webu HTC.

Spolupráce mezi HTC a Binance

Ředitel společnosti HTC Phil Chen uvedl,

“Spolupracujeme s největší a nejlikvidnější kryptoburzou spolu se zásadou minimalizace důvěry, která uživatelům umožňuje vlastnit vlastní klíče a provozovat vlastní úplný bitcoinový uzel,”

uvedl a dále naznačil, že podpora Binance DEX pomůže změnit způsob, jakým uživatelé komunikují s burzami.

CEO Binance Changpeng Zhao dále doplnil, že smartphony jsou nejpřirozenější zařízení pro hardwarové peněženky. Z každého smartphonu navíc učiní POS terminál i platební zařízení a odstaví většinu ostatních prostředníků.

Dále uvedl:

„Důsledky jsou hluboké a dalekosáhlé. Nejinovativnější výrobci chytrých telefonů se snaží o přijetí krypto. Jsme rádi, že podporujeme a spolupracujeme s HTC EXODUS, abychom se ujistili, že jeho uživatelé mají přístup k řetězci Binance a DEX a pomáhají tak lidem osvojovat si kryptoměny a obchodovat s nimi kdekoli.”

Závěr:

Společnost HTC tímto telefonem udává nový směr pro přijetí kryptoměn. Nejen, že si lidé čím dál více uvědomují výhody, které decentralizované sítě a digitální měny přinášejí, nyní se do světa krypta mohou mnohem více zapojit třeba i na cestách.

Co číst dále:

Nizozemský soud nařídil Facebooku, aby odstranil falešné reklamy na kryptoměny

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře