[Večerní souhrn článků] • Září se jeví jako nejhorší měsíc pro cenu bitcoinu • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Září se jeví jako nejhorší měsíc pro cenu bitcoinu

Portál Cointelegraph upozornil na to, že měsíc září může být pro bitcoin opravdu nelítostný. Portál vychází z historických dat z období 2013 a 2021. Průměrná míra poklesu za měsíc září se pohybuje kolem -6 %. Největší kryptoměna světa utrpěla v posledních měsících značné ztráty a podobné ztráty by mohl utrpět již v následujícím měsíci, pokud se historie bude opakovat.  [1]

Analýzy a trhy

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Binance pomůže jihokorejskému městu Busan spustit „burzu digitálních aktiv“

Kryptoměnový gigant Binance založí obchod v jihokorejském městě Busan, které je „blockchainovým centrem“ – a přestože firma zatím nebude v zemi otevírat platformu pro obchodování s tokeny, mohla by městu pomoci spustit vlastní burzu.

SEC odkládá rozhodnutí o VanEck Bitcoin ETF o dalších 45 dní

Americká komise pro cenné papíry a burzy (SEC) si prodloužila lhůtu pro rozhodování ohledně žádosti o bitcoinové spotové ETF společnosti VanEck.

Týmy NFL přijímají bitcoinové platby

Týmy americké National Footbal League (NFL) začínají postupně přijímat kryptoměnové platby za herní sady a další služby. Nejnovějším přírůstkem se stal profesionální fotbalový tým Houston Texans.

Šéf Xboxu má zájem o Metaverse, ale je „opatrný“, pokud jde o hry, ve kterých můžete vydělávat

Phil Spencer, šéf herní společnosti Microsoft Xbox, je ohledně Metaverse sice optimistický, ale zůstává „opatrný“ ohledně kryptoher typu play-to-earn (P2E) kvůli jejich ekonomickým a spekulativním aspektům.

CEO Coinbase Brian Armstrong: „Očekáváme, že medvědí cyklus na kryptoměnách bude trvat 12-16 měsíců“

Generální ředitel společnosti Coinbase, Brian Armstrong, předpovídá, že probíhající krypto zima přejde i do roku 2023, protože rostou obavy z dalšího zhroucení trhů napříč celým světem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: