[Večerní souhrn článků] • Zájem o BNB výrazně vzrostl • a další články

0
obloha temna tma hvezda padajici
zdroj:p ixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Zájem o BNB výrazně vzrostl

Token kryptoměnové burzy Binance v posledních několika dnech raketově vyrostl na ceně. Pouze v letošním roce se cena BNB vyšplhala z 37 USD na dnešní maximum 631 USD, což znamená zisk více než 1583 %. V době psaní dnešního souhrnu se cena BNB pohybuje okolo 585 USD dle KMC. [1]

Analýzy a trhy

12.04.21 Technická analýza BNB/USD – Až do nebes?

Po včerejší textové analýze na XRP jsem se dnes rozhodl pokračovat dalším pumpujícím altcoinem, čímž je Binance Coin (BNB).

12.04.21 [Přehled trhu +ETH] Bude v tomto týdnu růst k 2 600 USD?

Ethereum se dostal na klíčovou hodnotu 2000 USD. Jak bude vypadat příští týden? Přehled trhu kryptoměn za neděli je tady. Kdo rostl nejvíce a kdo nejméně z top 100 kapitalizace?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

5 věcí, které se vyplatí tento týden v BTC sledovat

Bitcoin (BTC) se tento týden vrací s pomstou a začíná tento týden novým útokem na 60 000 USD. Po víkendu, kdy se největší kryptoměna vyhnula korekci, vypadá pondělí na býčí, ale co by mohlo krátkodobě ovlivnit cenovou akci? Zde najdete pět faktorů, které by měli obchodníci pozorně sledovat.

Bitcoin a Ethereum jsou blízko k překonání tržní kapitalizace stříbra

Dvě největší kryptoměny – Bitcoin a Ethereum – jsou dohromady na vlásek blízko k překonání tržní kapitalizace stříbra.

Vyvolá růst kryptoměn přísnější regulaci?

Rostoucí cena kryptoměn způsobuje ve světě příliv všemožných podvodníků do tohoto odvětví. Čínští regulátoři proto chystají kvůli neustále vzrůstajícímu počtu kryptoměnových podvodníků a ponzi schémat přísnější regulace.

Cardano (ADA) vs. Polkadot (DOT), který je nejlepší?

Rok 2021 bude rokem inteligentních blockchainů. Když nepočítáme Tether (USDT), polovina z top 10 kryptoměn podle tržní kapitalizace je kompatibilní se smart kontrakty a všechny tyto projekty se snaží sesadit současného lídra, Ethereum (ETH).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře