[Večerní souhrn článků] • Wirex ohlašuje podporu nových kryptoměn • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Wirex ohlašuje podporu nových kryptoměn

Nová karta společnosti Wirex, podporovaná platebním gigantem Mastercard, bude propojena s 19 kryptoměnami a fiat měnami. Londýnská společnost Wirex dostala od britského regulačního orgánu povolení k vydávání kryptoměnových karet.

Libra najala nového šéfa 

Bývalý šéf evropské banky HSBC, James Emmett, se 1. října stane výkonným ředitelem Libra Networks, dceřiné společnosti Asociace Libra. Asociace, pracující na stablecoinu Libra, to dnes oznámila na svém blogu.

Analýzy a trhy

17.09.20 Technická analýza BTC/USD – Měsíční graf ve prospěch poklesu? (Update)

Od poslední analýzy na Bitcoin (BTC) máme nějakých 48 hodin, za kterých se toho odehrálo dostatečně, abychom měli důvod udělat update celé situace. Jak jistě víte, tak kurz Bitcoinu se postupně dere nahoru, ale rozhodně nelze konstatovat, že je to nějak extra přesvědčivé.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak centralizace skončí do roku 2030

Kevin Werbach, profesor práva a etiky v podnikání na University of Pennsylvania prohlásil, že během následujících 10 let budeme svědky manipulace s lidskými životy. Decentralizace tak bude jedinou možností na ochranu uživatelů.

Bitcoin je „nutnost“ a může sloužit jako záchranný člun, říká autor Ceny zítřka

Autor knihy Cena zítřka poukazuje na problémy dluhů centrální banky. Jeff Booth, podnikatel a oblíbený autor, doporučuje použít kryptoměnu jako záchranný člun.

Svět se topí v amerických dolarech, zatímco cena BTC se odráží vzhůru

Řada finančních analytiků nyní říká, že se svět doslova topí v amerických dolarech a vytváří tak makroekonomické podmínky pro růst bitcoinů a dalších aktiv, uchovávajících hodnotu.

Recenze

LiteBringer: první velká hra na blockchainu LTC

LiteBringer, PC hra vyvinutá společností CipSoft, byla spuštěna 15. září. Hra s fantasy tématikou běží na litecoinovém blockchainu a dává hráčům možnost vydělávat a obchodovat Litecoin plněním úkolů a obchodováním. Pojďme se na hru podívat blíže.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Priority…

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img