[Večerní souhrn článků] • Velryby částečně ovlivnily trh • a další články

3
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Velryby částečně ovlivnily trh

Poté, co cena BTC dosáhla nového historického maxima 58 300 USD, kryptoměna během krátké doby klesla o necelých 13 000 amerických dolarů. Data analaytické společnosti Santiment ukazují, že nedávná korekce BTC byla potenciálně iniciována velrybou (nebo skupinou velryb). Přesunuto bylo 2 700 BTC. [1]

Analýzy a trhy

23.02.21 Technická analýza BTC/USD – Máme za sebou středně velký dump, co si z toho vzít?

Tak nás Bitcoin (BTC) poctil středně velkým dumpem, který je svým vývojem velmi podobný tomu, co se stalo 10. – 11. ledna. Podrobněji to ovšem vysvětlím níže. Co se týče sentimentu, tak i navzdory dropu retail trhu věří, jako kdyby byl Bitcoin bůh nějaké náboženské sekty.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jedna miliarda lidí bude mít do roku 2026 celoživotní úspory v telefonu v BTC

CEO MicroStrategy Michael Saylor předpověděl, že do roku 2026 bude mít 1 miliarda lidí svoje životní úspory v Bitcoinu (BTC). Dne 23. února, v rozhovoru pro CNBC, Saylor, jehož společnost vlastní více než 70 000 BTC, pokračoval ve své veřejné bitcoinové advokacii a nazval ji „dominantní digitální peněžní sítí“.

MMF: Centrální banky se svými digitálními měnami budou čelit překážkám – řešením je symbióza

MMF v novém příspěvku na blogu uvádí, že to centrální banky nebudou mít vůbec lehké se svými CBDC. Jejich měny budou čelit velkým překážkám v rychle digitalizovaném finančním systému.

Bitcoin je téměř stejně špatný jako fiat – tvrdí Elon Musk

Generální ředitel automobilové společnosti Tesla, Elon Musk, před nedávnem přidal negativním komentář na stranu Bitcoinu. Nejdůležitější kryptoměnu světa nazval téměř stejně špatnou jako klasické fiat peníze.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: