[Večerní souhrn článků] • VAROVÁNÍ – Několik DeFi projektů pod útokem DNS • a další články

3
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

VAROVÁNÍ – Několik DeFi projektů pod útokem DNS

Několik DeFi projektů v řetězci Binance se stalo obětí útoku DNS. O útoku informovala kryptoměnová burza Binance, PancakeSwap a Cream Finance. Tým PancakeSwap nabádá, aby se uživatelé v současné době nepřihlašovali k platformě a vydrželi, dokud se situace neuklidní. [1] V případě dalších informací se obraťte na naší diskuzní skupinu na Facebooku.

Analýzy a trhy

15.03.21 Technická analýza LTC/USD – V pasti?

Dnešní analýzu bych chtěl věnovat altcoinům, konkrétně Litecoinu (LTC). Myslím si, že jsem ve včerejší video analýze Bitcoin, dluhopisy, DXY a výjimečně i zlato rozebral docela zevrubně, takže je lepší počkat, jak skončí první obchodní den v novém týdnu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Obrovský příliv na Gemini: je to důvod, proč Bitcoin padá?

Bitcoin zažil pád na 55 000 USD. Mohlo by to souviset s obrovským přílivem bitcoinů na burzu Gemini? Bitcoin po výrazné korekci klesl za den o více než 10 % na zhruba 55 000 USD.

Top 10 datových zdrojů pro obchodníky s kryptoměnami

Pseudonymní krypto youtuber Coin Bureau popisuje hlavní nástroje, které mohou obchodníci s kryptoměnami využít pro zlepšení přehledu o situaci na trhu.

DeFi pomalu dobývá Wall Street

V roce 2011 napsal manažer řízení rizik Marc Andreessen, že softwarové společnosti sežerou Wall Street. Podíváme-li se o několik let dopředu, DeFi má k tomu citátu asi nejblíže ze všech. Decentralizované finance brzy mohou ovládnout nejen Wall Street.

Jeden rok od havárie kryptotrhu: Bitcoin má nyní 15násobnou návratnost investic

Byl to přesně rok od jednoho z nejhorších obchodních dnů v historii pro všechny finančních trhy. 12. března 2020, v den, který se stal známým jako Černý čtvrtek, byl každý trh vymalován tmavě červenou barvou, protože zdravotní a finanční důsledky pandemie COVID-19 narušily chod celého světa.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: