[Večerní souhrn článků] • V New Yorku budou mít obyvatelé možnost platit stablecoiny • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

V New Yorku budou mít obyvatelé možnost platit stablecoiny

V New Yorku byly navrženy změny zákona, které by umožnily obyvatelům platit kauce ve stablecoinech namísto klasických měn. Pokud bude návrh schválen regulátory, mohl by se stát oficiálním během šesti měsíců, což by umožnilo stablecoinům stát se oficiálními platebními prostředky v New Yorku. [1]

Analýzy a trhy

12.5.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Klesající Bitcoin a drahé kovy, krachující burza Bittrex.

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Bitcoin závěrem týdne klesá k úrovni 26 300 USD a kopíruje vývoj drahých kovů. Akciový index S&P 500 stagnuje kolem 4140 bodů. Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti rostou. Británie zápasí se stagnujícím růstem HDP.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Pepe klesá, ale NFT Milady po tweetu Elona Muska způsobil růst o 700 %

Token NoMeme ($NOMEME) byl uveden na trh krátce poté, co Elon Musk na Twitteru zveřejnil obrázek Milady NFT, přičemž jeho cena během první hodiny a půl existence vzrostla o 700 %.

CryptoByte konference v Liberci začne již tuto sobotu, máte lístky?

Komunitní setkání fanoušků krypta, kde na jednom místě můžete potkat známé tváře krypto scény již tuto sobotu 13.5.2023 v Liberci!

Binance oznamuje VIP službu Capital Connect

Kryptoměnová burza Binance podle oficiálního sdělení zavádí novou platformu pro všechny VIP uživatele, která se nazývá Capital Connect. Co nová služba umožňuje?

Nový meme coin $SPONGE je v top 10 trendy kryptoměn na CoinMarketCap – nyní je  nejlepší čas k nákupu, blíží se cenová pumpa!

Globální kryptotrh stále přichází s novými trendy a jedním z fenoménů, ​​který v současnosti vyvolává rozruch, je token SpongeBob ($SPONGE), meme coin gigantických rozměrů. Tento token si získal obrovskou popularitu, protože využívá nostalgickou přitažlivost oblíbené kreslené postavičky.

Michael Saylor, spoluzakladatel MicroStrategy, bude v červnu přednášet v Praze

V červnu se v Praze pořádá veletrh a konference BTC Prague. Jedná se o jednu z největších akcí Evropy. Ve třech dnech zde vystoupí více než 100 speakerů z řad podnikatelů, autorů, influencerů a vývojářů. V centru všeho bude bitcoin a blockchain. Lístky lze do neděle zakoupit se slevou.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img