CryptoByte konference v Liberci začne již tuto sobotu, máte lístky?

4.7
(3)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Komunitní setkání fanoušků krypta, kde na jednom místě můžete potkat známé tváře krypto scény již tuto sobotu 13.5.2023 v Liberci!

Od zapřisáhlých bitcoinerů, přes odborníky na altcoinytradery až po sběratele NFTéček. Díky přednášejícím ekonomům nebude chybět ani makroekonomický pohled na krypto měny.

Odkaz na nákup vstupenek: https://cryptobyte.cz/vstupenky/ – poslední šance!

cryptobyte vstupenky

Témata

Pokud by vám zněl termín konference příliš odborně, tak se nenechte mýlit. Akce je otevřená všem, kdo se chtějí o nastupujícím fenoménu digitálních aktiv dozvědět více.

V připravovaném programu si najde nováček i zasvěcený fanoušek krypta to své. Od úvodu do bitcoinu, přes daňové otázky až po projekty decentralizovaných financí, alternativní měny a blockchainové aplikace.

Jedním z hlavních témat tohoto ročníku bude i bezpečnost při nákupu a správě digitálních aktiv a obrana proti podvodným projektům.

Odkaz na program: https://cryptobyte.cz/program/

Místo

Setkání účastníků proběhne na půdě Technické univerzity v Liberci v pavilonu G.

Prezentace a panelové diskuze ve třech přednáškových sálech a zajímavé workshopy ve dvou učebnách.

Součástí akce jsou o stánky partnerských firem, kde se budete moci seznámit s jejich produkty a službami. Nebude chybět ani doprovodný program s ukázkami nových technologií.

cryptobyte

Nejste z Liberce? Z černého mostu v Praze jste zde za hodinu 🙂

spoj cryptobyte praha liberecSpoje – odkaz

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img