Michael Saylor, spoluzakladatel MicroStrategy, bude v červnu přednášet v Praze

4.9
(8)
Ing. Kamil Pošvic
Ing. Kamil Pošvic
Nadšenec do krypta, Web3 a technologií. Ve svém portfoliu mám kryptoměny, akcie, drahé kovy, kryptoměnové deriváty a NFT. Primárně se rozhoduji na základě technické analýzy s přihlédnutím k makroekonomickým ukazatelům.

V červnu se v Praze pořádá veletrh a konference BTC Prague. Jedná se o jednu z největších akcí Evropy. Ve třech dnech zde vystoupí více než 100 speakerů z řad podnikatelů, autorů, influencerů a vývojářů. V centru všeho bude bitcoin a blockchain. Lístky lze do neděle zakoupit se slevou.

Na akci dorazí i Michael Saylor, spoluzakladatel a výkonný předseda společnosti MicroStrategy. Firma se zabývá vývojem business inteligence, mobilního software a cloudových služeb. Kromě toho je největším hodlerem mezi veřejně obchodovatelnými společnostmi. Drží na svých peněženkách více než 140 tisíc tokenů bitcoinu. Je to první bitcoinová konference v Evropě, které se Saylor zúčastní.

Nebude to jen o bitcoinu

Na konferenci proběhne řada zajímavých přednášek a jistě tam lze načerpat i motivaci pro svoje startupy. Kromě známých zahraničních speakerů zde můžete potkat i elitu z českého rybníčku. Například Marka Palatinuse a Pavola Rusnáka ze SatoshiLabs (tvůrci Trezoru) či Jakuba Vejmolu alias Kicoma.

Kde to bude?

Program poběží každý den na čtyřech stage a bude probíhat v PVA EXPO Praha Letňany. Jedná se o jeden z nejmodernějších veletržních areálů v Praze s velkokapacitním parkovištěm a snadnou dostupností MHD. Celková plocha akce bude 19 000 m2 plus venkovní prostory.
Lístky lze do neděle zakoupit se slevou a při platbě bitcoinem lze získat ještě další slevu 5 %.

Technologie si můžete i vyzkoušet

Pro vývojáře (profesionální i amatérské) je současně určen i dev/hack/day. Ten proběhne těsně před konferencí a bude plný nejen přednášek, ale i workshopů. Tam si můžete tyto nejmodernější technologie vyzkoušet naživo.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img