[Večerní souhrn článků] • V Mexiku vzkvétá trh s kryptoměnami • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

V Mexiku vzkvétá trh s kryptoměnami

Během osmi měsíců (od září 2019 do května letošního roku) vzrostl podle burzy objem obchodování na přední mexické kryptoburze Bitso o 342 %. Začátkem letošního roku kryptoburza dokonce oznámila překročení 1 milionů uživatelů, z čehož je 92 % Mexičanů. V zemi také vznikají nové kryptoměnové služby a společnosti.

Analýzy a trhy

18.08.20 Technická analýza BTC/USD – Prorazili jsme 12 000 USD, po throwbacku up?

Stačily od předešlé analýzy na Bitcoin (BTC) pouze dva dny a již došlo k tomu avizovanému průrazu skrze klíčový odpor na 12 000 USD. Nicméně, samotný začátek průrazu byl dost chaotický a vlastně si s tím trhem někdo dost pohrál.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Donald Trump zvažuje omilostnění Edwarda Snowdena

Americký prezident Donald J. Trump na nedávné tiskové konferenci uvedl, že zvažuje pro Edwarda Snowdena možnost vrátit se zpět do své vlasti ze svého sedmiletého exilu v Rusku.

Význam rozvoje decentralizovaného finančního prostoru

Rychlý růst decentralizovaného finančního prostoru, nárůst poptávky, zlepšení jeho protokolů a šířka nabízených služeb a příležitostí poskytne maloobchodním uživatelům možnosti, které ve stávajícím finančním systému zhusta chybí.

Bitcoin roste vzhůru! Jaké jsou jeho hnací síly?

Bitcoin v současné době překračuje velmi důležitou úroveň podpory, na niž hodleři z celého světa dlouho čekali.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img