[Večerní souhrn článků] • Uniswap překonal hodnotu 3 miliardy USD • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Uniswap překonal hodnotu 3 miliardy USD

Největší decentralizovaná kryptoburza založená na Ethereu, Uniswap, dnešním dnem může právoplatně slavit. Uniswap právě dosáhl skvělého milníku a překročil 3 miliardy amerických dolarů v uzamčených kryptoměnách.

Analýzy a trhy

27.10.20 Technická analýza XRP/USD a NEO/USD – Altcoiny zase na ústupu, nepochopitelné?

V nedělní analýze na ChainLink (Link) a Monero (XMR) jsme si ukázali, že altcoiny dokázaly něco málo vytěžit z toho růstu, který se odehrál na Bitcoinu. Nicméně posledních 24 hodin nebyla situace na trhu pro altcoiny již tak pozitivní.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

DeFi sběratelské karty se prodávají za tisíce dolarů

Decentralizované finance (DeFi) v letošním roce zažívají nebývalý boom, který se projevil i na sběratelských kartách. Sběratelské karty, založené na blockchainu Etherea, se prodávají za tisíce amerických dolarů.

Proč miliardáři a správci fondů jako Paul Tudor Jones milují Bitcoin?

Paul Tudor Jones zasypal Bitcoin chválou. Miliardářský investor a manažer hedgeového fondu byl jedním z prvních zvučných jmen, kdo veřejně vychválil BTC do nebe.

Pozor: Nejnovější podvodný e-mail s phishingovým pokusem

Kryptoměnový průmysl je zaplaven podvodníky, lovícími zranitelné skupiny a jejich posledním pokusem je snaha vydávat se za výrobce hardwarové peněženky Ledger, aby ti poté odhalili svá pověření nebo si stáhli malware.

BTC transakce přes PayPal, situace není tak růžová, jak vypadá

V minulém týdnu společnost PayPal oznámila, že umožní uživatelům nakupovat zboží a služby prostřednictvím kryptoměn, jako jsou bitcoiny a další virtuální měny. Krypto svět oslavil tuto novinku a vzal to jako znamení rostoucího statusu bitcoinů v hlavním proudu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Hodler se nezapře

meme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře