[Večerní souhrn článků] • Twitter chce údajně Bitcoin Lightning Network  • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Twitter chce údajně Bitcoin Lightning Network 

Sociální platforma Twitter údajně pracuje na tom, aby byl Bitcoin další platební metodou pro odměňování tvůrců obsahu na platformě. Společnost pravěpodobně integruje možnost platby bitcoinem pomocí Lightning Network. [1]

Analýzy a trhy

01.09.21 Technická analýza BTC/USD – srpnové objemy jsou historicky jedny z nejnižších

Jak se dalo čekat, Bitcoin (BTC) se nám ani na konci srpna příliš nepohnul. Jak jsem včera říkal, budeme si na to muset počkat, ale snad se toho dočkáme již aktuální měsíc. Připomínám, že během září-listopadu se na trhy vrací dynamika, která by nás konečně mohla někam posunout.

01.09.21 [Přehled trhu a BTC, KSM ] Bearish: Změna trendu?

Kusama: Pokud se prolomí 316 USD investoři budou chtít svůj long dovést k 394 USD (což je více pravděpodobné).

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

DeFi jako americký sen pro všechny?

Hossein Azari, vědecký pracovník společnosti Google a generální ředitel platformy DeFi Cmorq, řekl, že inkluzivita decentralizovaného finančního sektoru se rovná „americkému snu“ pro všechny.

Velryba ‚Pranksy‘ podvedena falešným NFT Banksy za 100 ETH

Sběratel NFT Pranksy utratil zhruba 100 etherů za NFT dílo, které podvodně tvrdilo, že je jeho autorem populární umělec Banksy.

Protesty proti bitcoinu zaplnily ulice Salvadoru

Již za několik dní se Bitcoin stane oficiální zákonným platidlem v Salvadoru. Zatímco prezident se připravuje na tento velký den, protesty proti bitcoinovému zákonu jsou stále častější. Ulice Salvadoru tak zaplnily masivní protesty.

Běloruský prezident Lukašenko vyzývá stát k těžbě kryptoměn

Bělorusko má mnoho opuštěných průmyslových areálů, které by mohly být použity ke generování příjmů prostřednictvím těžby kryptoměn.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img