[Večerní souhrn článků] • Tim Draper kupuje 2,5% Aragon tokenů • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Tim Draper kupuje 2,5% Aragon tokenů

Tim Draper zakoupil 1 milion ANT tokenů v hodnotě 760 000 USD, což odpovídá 2,5 % celkové zásoby projektu Aragon, který stojí za systémem decentralizované autonomní organizace. Asociace Aragon se sídlem ve Švýcarsku se snaží o vybudování digitálního soudního systému.

Analýzy a trhy

19.02.2020 Technická analýza LTC/USD: Potáhne Bitcoin svým růstem i Litecoin k 100 USD?

Dnes se podíváme na Litecoin, který chce prolomit rezistenci, která mu brání k růstu na 100 USD. Podpoří ho v růstu také Bitcoin?

19.02.20 Technická analýza XRP/USD – Je na XRP velký růstový potenciál?

Tak máme snad už definitivně po korekci a XRP se z toho začíná vzpamatovávat. Jak jistě víte ze spousty mých minulých analýz na tento coin, tak Ripple je od cca poloviny minulého roku strašná slabota a konec tohoto trápení je stále v nedohlednu. Na druhou stranu byl propad od historického maxima tak značný, že domnělý potenciál růstu je dosti lákavý.

[Přehled trhu] 19.02. [BTC] +2,2%[ETH] +8,5%[XTZ] +13,43% Bitcoin znovu nad 10 000 USD! ETH a XTZ zaznamenávají dobrý start

Dnes se podíváme na Bitcoin, který znovu překročil 10 000 USD. Ethereum a Tezos dnes ve velmi silném růstu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Během pěti let dojde k velkému finančnímu zhroucení – tvrdí Erik Voorhees

Zakladatel a generální ředitel kryptoburzy ShapeShift, Erik Voorhees, se pro zpravodajský portál Coindesk rozpovídal o tom, proč je přesvědčen, že do pěti let dojde k finančnímu kolapsu a proč na tuto situace budou kryptoměny připraveny.

Kryptoburzy – zásady míchání BTC vytvoří černý trh se “zkaženými mincemi”

Kryptoburzy a regulátory začínají být velmi nepřátelské pro digitální aktiva, která byla smíchána pomocí služeb tumbler. Pokud to takto bude pokračovat, analytici očekávají příchod černého trhu a “zkažených mincí”.

Pozor, ponzi scam OneCoin propaguje událost na Facebooku

Široce známý podvod OneCoin nadále vystrkuje drápky. Nyní na Facebooku inzeruje událost, která se má uskutečnit v Japonsku.

Pět největších zemí slibuje přísnější regulace kryptoměn

Vzhledem k tomu, že kryptoměnové trhy mají aktuálně medvědí tendenci, zdá se, že se globální regulace pokoušejí o udržení stejného tempa. Ne všude je ale postoj vůči kryptoměnám stejný. Zatímco jeden komisař SEC navrhuje „bezpečný přístav“ pro kryptoměnové projekty, ministr financí USA oznamuje novou a významnou regulaci.

Hot news

Coinbase uzavřela partnerství s firmou VISA

Partnerství s vydavatelem karet Visa umožní společnosti Coinbase dále zlepšovat zkušenosti zákazníků a usnadní jim utrácení kryptoměn v každodenním životě.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – netřeba slov

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img