[Večerní souhrn článků] • Thajská centrální banka brzy spustí vlastní digitální měnu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Thajská centrální banka brzy spustí vlastní digitální měnu

Centrální banka v Thajsku dle dostupných informací pokročila do nové fáze vývoje vlastní digitální měny vydané centrální bankou (CBDC). Banka vstoupila do třetí fáze vývoje digitálního bahtu a plánuje rozšířit svoji činnost mezi další odvětví. Banka dále uvedla, že má bohaté zkušenosti z Číny, která pokročila ve vývoji vlastní digitální měny nejdále.

Analýzy a trhy

16.07.20 Technická analýza indexů S&P 500 a Nasdaq – Jenom korekce nebo začátek hlubšího poklesu?

Máme více jak deset dní od předešlé analýzy na akciové indexy S&P 500 a Nasdaq. Vzhledem k velmi dynamickému růstu došlo samozřejmě k nějakému posunu a to především na technologickém indexu Nasdaq. Index S&P 500 měl sice taky docela dynamický price action, ale znatelně zaostává.

16.07.20 [Přehled trhu+ETH] Ethereum kritik – nejprve ho kritizoval, nyní kupuje

Analytik a spoluzakladatel kryptoměnového investičního fondu Adamant Capital, Tuur Demeester, dlouhodobě kritizoval Ethereum. Minulý týden veřejně oznámil, že nyní kupuje ETH a očekává silný býčí trend.

Kryptoměny a kryptofirmy

Tokeny ETH jsou cennější než samotné Ethereum

Kombinovaný tržní strop tokenů ERC20, založených na síti Etherea, je aktuálně cennější než samotná kryptoměna. Může za tím stát nedávný boom decentralizovaných financí (DeFi)?

Masivní koordinovaný útok na Twitter – hackeři sdíleli BTC podvod z mnoha účtů známých osobností

Kanye West, Elon Musk, Bill Gates, Barack Obama a spousta dalších osobností mělo nabourané profily na sociální síti Twitter. Podvodníci z nich sdíleli bitcoinový podvod.

CEO společnosti Cypherium předpovídá, že CBDC přeshraniční platby budou „brzy“

Sky Guo, zakladatel blockchainu Cypherium, předpovídá, že k přeshraničním platbám v digitální měně centrální banky dojde „v příštích několika letech“ nebo „ještě dříve“.

Americká FDA zkoumá využití blockchainu v potravinovém průmyslu

Americká správa potravin a léčiv oznámila, že bude studovat technologii blockchainu, aby v budoucnu mohla lépe pomoci při chytřejším zajištění potravin.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Současná situace v ETH komunitě

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: