[Večerní souhrn článků] • Tezos mezi Top 10 kryptoměnami • Spuštěn stablecoin, který kopíruje Libru • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zprávy dne

Stablecoin Saga, který je navázán na koš fiat měn, spuštěn (ale ne v USA)

Došlo ke spuštění dlouho očekávaného stablecoinu Saga, navázaného na koš fiat měn. Zajímavé je, že mezi poradci vývojářského týmu jsou nositel Nobelovy ceny a další  osobnosti. Saga stablecoin by měl fungovat podobně, jako to plánuje Libra od Facebooku. A vývojáři se rozhodli neumožnit americkým občanům nákup svého stablecoinu kvůli obavám z amerických regulačních orgánů.

Tezos vystřelil o dalších více než 7% a je nyní mezi Top 10 kryptoměnami

Tezos po oznámení kryptoburzy Kraken o zařazení coinu do nabídky odměn za držení (staking rewards) vystřelil už o více, než 13% a stále prudce roste. Nyní dosáhla jeho cena už sedmiměsíčního maxima a úplně vyrovnala ztráty z předchozího propadu.

Analýzy a trhy

12.12.19 Technická analýza NEO/USD – že by byl už brzy konec poklesu?

Kryptoměna NEO nedokázalo překonat poslední HIGH, čímž se v podstatě k tvrdému propadu odsoudilo. NEO ke konci října převádělo moc pěkný price action, který by každý rád viděl jistě znova.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin je Ponzi a nepřežije následující desetiletí – tvrdí Peter Schiff

Americký burzovní makléř, ekonom, generální ředitel Euro Pacific Capital a odpůrce Bitcoinu, Peter Schiff, opět přišel se svými negativními postoji k Bitcoinu. Tentokrát nazval otce všech kryptoměn Ponzi systémem.

BTC longy na historickém maximu – bezprecedentní optimismus býků

Spekulace na růst Bitcoinu, tedy longy, jsou na ATH. To je tedy opravdu extrémně velký optimismus, který v současnosti vládne na trhu.

Top 5 BTC rekordů za rok 2019 a co to znamená pro Bitcoin?

V roce 2019 dosáhl Bitcoin několika významných rekordů, signalizujících rostoucí význam sítě, a to i přes značnou volatilitu jeho ceny. Pojďme se podívat na Top 5 těchto rekordů za letošní rok.

Kryptoměna Waves zažila šílený růst i pád, nyní se pokouší znovu nastartovat

V roce 2017 se dala nakoupit za méně než 50 centů. V bull-runu pak atakovala hranici 16 USD. Ano to je krásné, ovšem ne každému se povedlo prodat na vrcholu. Od velkých růstů však uběhlo dost času a Waves prakticky celou dobu jen ztrácel na hodnotě.

Hot news

[Hot news] ING pracuje na technologii úschovy digitálních aktiv

Nizozemská banka ING pracuje na nové technologii, která pomůže klientům bezpečně ukládat veškerá digitální aktiva.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Velmi výstižné

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img