[Večerní souhrn článků] • Square údajně testuje krátkodobé půjčky prostřednictvím aplikace Cash App • a další články

0
(0)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Square údajně testuje krátkodobé půjčky prostřednictvím aplikace Cash App

Square testuje na své Cash App novou funkci, která uživatelům umožní půjčit si krátkodobě půjčku až do výše 200 USD. Cash App, společnost platebních služeb typu peer-to-peer, umožňuje uživatelům převádět peníze jiným uživatelům pomocí mobilní aplikace.

Farmáři vloží 76 milionů dolarů do neauditovaného projektu DeFi 

Farmáři jdou divoce po YAM, po nově založeném DeFi projektu, který napodobuje Ampleforth. Yam je “experimentální protokol, který rozdrtí některé z nejzajímavějších inovací v digitálních penězích a správě”, uvádí tým ve svém příspěvku. Projekt byl zahájen v úterý v 19:00 UTC a začal distribuovat své tokeny YAM do osmi fondů.

Analýzy a trhy

12.08.20 Technická analýza drahých kovů (zlato) – Korekce trhu je tady!

V nedělní analýze na zlato jsem avizoval, že brzy musí na trhu dojít ke korekci, což lze rozhodně brát jako příležitost. Ke korekci skutečně došlo (akorát o něco dříve) a byla přesně tak dynamická, jak jsem očekával. Respektive, cenový pokles zlata je dost strmý a rychlý – od high po lokální low dělá propad o více jak 10 %.

12.08 [Přehled trhu+BTC+NEM] Začíná bullish FOMO na NEM, Bitcoin stagnuje na 11 500 USD, analytici tvrdí, je to příprava!

Velká příprava investorů před závěrečným útokem. Připravují se na velký pohyb a my se společně podíváme kam. NEM graf zaznamenává pěkné FOMO, investoři již přidali 18% růst nad rámec bullish kanálu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Metoda „Buy the dip“, jako nejlepší obchodní strategie

Během býčího období poskytuje Bitcoin obchodníkům velkou příležitosti ke vstupu na trh za nižší investici s vyhlídkou rychlého zisku pomoci strategie „buy the dip“.

Jak i přes halving kryptoměny Zcash zůstat v zisku

Halving je běžným prvkem u mnoha různých kryptoměn. Je o něm známo, že obvykle ovlivní vzácnost coinu. U mnoha kryptoměn je halving přímo v kódu, aby se snížila rychlost generování a inflace, což může pomoci prodloužit životnost kryptoměny i při zvýšené poptávce. Někdy v listopadu má dojít k halvingu u Zcash, jakmile se vytěží 1 046 400. blok.

Vědci tvrdí, že hackeři útočí na kryptoburzy třemi způsoby

Vědci na bezpečnostní konferenci Black Hat odhalili, že kryptoburzy mohou být zranitelné vůči hackerům. Přestože kryptoburzy poskytují vysoké soukromí a zabezpečení, aby chránily své prostředky, vědci přišli na to, že hackeři mohou zaútočit třemi způsoby.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img