[Večerní souhrn článků] • Spící bitcoinové adresy se opět probouzejí • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Spící bitcoinové adresy se opět probouzejí

Intenzita obchodů na kryptoměnových burzách vzrostla poté, co se cena Bitcoinu vyšplhala na 13 000 USD. Aktivita pasivních BTC adres se tak po několika letech opět probudila, což znamená, že hodleři znovu upravují svá portfolia.

Analýzy a trhy

23.10.20 Technická analýza BTC/USD – Riziko neustále roste, pád nebo stranový pohyb?

Po úterní, středeční a čtvrteční analýze na Bitcoin (BTC) jsem si pro vás připravil (ne)překvapivě hned další analýzu právě na BTC. Co se týče té dynamiky na trhu, tak předešlých 24 hodin bylo už o něco klidnějších a pomalu se zdá, že by se prodejní signály na týdenním, 3D, denním a 4H časovém rámci  mohly brzy uplatnit.

23.10.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin roste! PayPal poslal Bitcoin nad 13 000 USD

Platební gigant PayPal oznámil akceptování Bitcoinu na své platformě. Bitcoin se po této zprávě rychle dostává z hodnoty12 200 až nad 13 000 USD a navíc je stále při síle. Jak vypadá graf a co můžeme v nejbližší době čekat?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

EU se snaží udržet stablecoiny a DeFi na uzdě

Evropská unie (EU) hodlá v příštích několika měsících regulovat kryptoměnový trh. Navrhované regulace vytvoří nové překážky pro projekty podobné stablecoinu Libra, které mají zájem působit na území Evropy.

CZ: Pandemická situace prospěla kryptoprůmyslu

I přes „Černý čtvrtek“ v březnu tohoto roku uvedl CEO společnosti Binance Changpeng Zhao (CZ), že panická situace je pro kryptoměny dobrá, zejména pokud jde o růst segmentu.

10 nejlepších kryptoměn podle Tylera Swopea

Obchodník, analytik a influencer Tyler Swope odhaluje 10 nejlepších kryptoaktiv, které bude držet při příchodu bitcoinové býčí vlny.

Názor

Je zcestné, že se společnost reálně zabývá otázkou, nechat část umřít na Covid

Toto není tradiční odpočinkový článek, jaké čas od času na Kryptomagazínu vydáváme, abychom si společně odpočinuli od kryptoměn. Chápu, že někteří z vás již mají dost všeho okolo slovíček Covid-19 a koronavirus.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Too old…

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
ppetr1

Spící bitcoinové adresy se opět probouzejí
Intenzita obchodů na kryptoměnových burzách vzrostla poté, co se cena Bitcoinu vyšplhala na 13 000 USD. Aktivita pasivních BTC adres se tak po několika letech opět probudila, což znamená, že hodleři znovu upravují svá portfolia.

ono to prestane je to jen otazkou casu – btc jsou omezene – nebo jich snad mate 18 mio a z toho 25% ZTRACENYCH?? byl bych v naprostem klidu 🙂
staci se jen podivat jak prodeje a mnozstvi na burze klesa . kdysi to byly 10 az 100 tisic prodeju za tyden – KOLIK JE JICH DNES :-))))))

spot_img