[Večerní souhrn článků] • Soud schválil rehabilitační plán kryptoburzy MT. Gox • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Soud schválil rehabilitační plán kryptoburzy MT. Gox

Tokijský okresní soud dnes schválil rehabilitační plán věřitelů kryptoměnové burzy MT Gox. Předpokládá se, že věřitelé tento plán schválí. Distribuováno má být asi 141 000 bitcoinů v hodnotě 7,2 miliard amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

25.02.21 Technická analýza BTC/USD – Dočkáme se brzy většího pohybu?

Po včerejší analýze na Bitcoin (BTC) se trh nějak extra nikam neposunul, takže dnešní příspěvek bude spíše stručnější. Bitcoin spíše konsoliduje a není zatím úplně jasné, zda se pokusíme prorazit na nové all time high nebo otestujeme lokální low.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Digitální dolar Fedu by nebyl jako Bitcoin

Ministryně financí Janet Yellenová nedávno zmínila myšlenku vytvoření takzvaného digitálního dolaru – nové formy elektronické měny, která by Američanům usnadnila platební systém a pravděpodobně by konkurovala kryptoměnám.

Důvěryhodnost papírových peněženek utrpěla – BitcoinPaperWallet obsahuje back door

Jak uvádí Coindesk, zdá se, že z peněženek generovaných webem BitcoinPaperWallet bylo smeteno nejméně 124,85 BTC.

Automobilový nadšenec koupil dvě ojetá auta za 37 BTC, teď lituje

Minulý týden vydal automobilový nadšenec pod přezdívkou NSXTRA video, ve kterém popsal, jak před několika lety prodal 37 BTC, aby si za ně koupil dva sportovní vozy Honda NSX. Aktuálně svého prodeje lituje a své pocity sdílel ve videu.

První bitcoinové ETF zaznamenává hvězdný růst

Vůbec první bitcoinové (ETF), které bylo minulý týden spuštěno v Kanadě, se dočkalo vynikajícího přijetí investory. Již nyní se jedná o nejvýkonnější ETF v Kanadě a patří mezi pět nejlepších ETF v Severní Americe.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: