[Večerní souhrn článků] • Solana integruje umělou inteligenci do blockchainu • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Solana integruje umělou inteligenci do blockchainu

Solana Foundation podle dnešního oznámení uvedla, že hodlá integrovat umělou inteligenci do svého blockchainu díky pluginu textového nástroje ChatGPT. Organizace také uvedla, že zvýší financování blockchainu a umělé inteligence na 10 milionů amerických dolarů. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Bitcoin bude do konce roku jasným králem kryptoměn

Bitcoin je připraven do konce roku 2023 získat kryptoměnový trůn. Jeho převaha je totiž jasná ve všech aspektech, říká generální ředitel Fedi.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Scaramucci vysvětluje, proč se věří bitcoinu a predikuje další vývoj

Zakladatel společnosti SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci, v nedávném rozhovoru zdůraznil svou víru v bitcoin a své odhodlání zůstat v kryptoměnovém sektoru, přestože jeho zkušenosti nebyly vždy pozitivní. Zmínil také své názory na bývalého partnera a zakladatele FTX, Sama Bankman-Frieda.

Předprodej tohoto virálního AI meme coinu se rychle vyprodává a vybralo se ji 9 milionů dolarů – další Dogecoin?

Předprodej virálního AI meme coinu AiDoge se nadále velmi rychle vyprodává a nedávno překonal 8,5 milionu dolarů, přestože předprodej začal teprve před několika týdny. Projekt během několika hodin získal dalších 500 tisíc USD a pokořil milník 9 milionů USD.

Biden nebude akceptovat dluhovou dohodu chránící obchodníky s kryptoměnami

Aktuální dění ve Spojených státech je velmi zajímavé. Již příští týden (1. června) může nastat situace, kdy USA narazí na dluhový strop. Tak se označuje limit, který platí od roku 1917, a určuje kolik peněz si federální vláda může půjčit na zaplacení účtů. Probíhá proto čilé vyjednávání. Zatímco Joe Biden se snaží zvýšit příjmy, tak republikáni tvrdí, že problém je na straně výdajů. A obě strany do toho zatáhly i kryptoměny.

Krize dluhového stropu USA – býčí, nebo medvědí zpráva pro bitcoin?

Spojené státy dosáhly svého dluhového stropu 31,4 bilionu dolarů a docházejí jim peníze. Jak zdůraznila ministryně financí Janet Yellenová, dluhový strop musí být zrušen do 1. června. V opačném případě země riskuje, že nesplní své dluhové závazky vůči držitelům státních dluhopisů.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img