Bitcoin bude do konce roku jasným králem kryptoměn

4.9
(12)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Bitcoin je připraven do konce roku 2023 získat kryptoměnový trůn. Jeho převaha je totiž jasná ve všech aspektech, říká generální ředitel Fedi.

Během události s názvem Bitcoin2023 v Miami byl vyzpovídán Obi Nwosu, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Fedi, která nabízí protokol pro správu bitcoinových komunit jako alternativní řešení pro ty, kteří nemají přístup k centralizovaným burzám nebo jim nedůvěřují.

Bitcoin je nejlepší volbou

Nwosu během rozhovoru zdůraznil, že je stále těžší popírat, že Bitcoin má nejrychlejší, nejlevnější, nejjednodušší, nejvíce decentralizovaný a bezpečný ekosystém. Zároveň očekává, že všechny tyto aspekty do konce roku ještě zesílí.

Nwosu uvedl, že ať už je cílem vyvinout funkčnost, vytvořit decentralizovanou síť sociálních médií nebo posílit místní komunity, je stále zřejmé, že bitcoin je nejúčinnějším a nejbezpečnějším řešením.

Věří však, že existuje prostor pro další kryptoměny. Představuje si multicoinovou budoucnost a srovnává ji s vývojem hudby.

BTC inovace určitě není pomalá

Nwosu dále zdůraznil velké nedorozumění ohledně pomalé inovace bitcoinu. Existuje mylná představa, že u bitcoinu existuje funkční nebo škálovatelné omezení, ale skutečnost je taková, že vývoj jde neuvěřitelně rychle dopředu. Nwosu také dodal, že se zaměřují na vytváření řešení, která jsou správná ihned napoprvé a není potřeba provádět změny znovu a znovu.

Z jeho pohledu je kryptoměna nápad, protože je kombinací filozofických aspektů a technologických aspektů, které jsou vzájemně spojeny.

Vysvětlil, že kvůli nehmotné povaze kryptoměn, proti nim nelze bojovat fyzickými silami, jako jsou zbraně nebo rakety. Místo toho jsou zranitelné vůči útokům prostřednictvím dezinformací a někdy nevhodné nebo extrémní regulace.

Závěr

Země, které postrádají víru ve svobodu slova nebo jen svobodu celkově, se podle CEO Fedi  aktivně zabývají přísnou regulací vůči kryptoměnám. Zároveň však věří, že klíčem k boji proti tomu je opravit dezinformace a vytvořit systémy, které posílí komunitu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 12

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lumas

Hezké čtení…

an onym

Jako pohádka na dobrou noc to může být hezké čtení, ale realita je taková, že kdo má alespoň trochu ponětí o kryptoměnách, vidí v článku nesmysl už u první věty “nejrychlejší, nejlevnější,..”

Petr Hejlek

Ano, přesně tak 🙂

Mirek Babak
Hodnocení článku :
     

Ano,hezké čtení to je,jak píše Lumas..Ale právě,že my jsme jedna ze zemí postrádající už do jisté míry svobodu slova,tak i v EU už jsou zavedeny regulace kryptomen..A je to smutné,protože pokud by si státníci uvědomili,že BTC má potenciál odvrátit krize,to jej raději budou zavrhovat..

Fantom

Státnici sí to uvědomují velmi dobře,ale nechtějí ztratit svoji moc. Proto kryptu škodí.

Bitcoin Cash to the moon Make Litecoin great again

Pokud by lidi spořili v BTC, z čeho by státy platili svou spotřebu a své bohaté (dotace) a chudé (dávky)? BTC je cesta, jak by střední třída, která je dlouhodobě okrádána prostřednictvím inflace o své úspory, mohla vyjebat se státem a to se státu samozřejmě nelíbí (bohatí i chudí se mu totiž bouří).

Tom89

Nejrychlejší a nejlevnější!! Jako vážně!!! znám jich pár u kterých je transakce levnější, rychlejší, a hlavně daleko více transakci za vteřinu!!
Článek hezky ale trochu špatné info dávají lidem!! 😂

Poslední editace 10 měsíců před přes Tom89
spot_img