Scaramucci vysvětluje, proč věří bitcoinu a predikuje další vývoj

4.6
(9)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zakladatel společnosti SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci, v nedávném rozhovoru zdůraznil svou víru v bitcoin a své odhodlání zůstat v kryptoměnovém sektoru, přestože jeho zkušenosti nebyly vždy pozitivní. Zmínil také své názory na bývalého partnera a zakladatele FTX, Sama Bankman-Frieda.

Scaramucci o bitcoinu

Anthony Scaramucci, bývalý ředitel komunikace Bílého domu za administrativy prezidenta Donalda Trumpa, vstoupil do světa kryptoměn krátce po vypuknutí pandemie COVID-19. Od té doby se stal stálým členem kryptoměnové komunity, využívá každou příležitost k chvále a investicím do bitcoinu.

Ve svém nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál Bloomberg Scaramucci zdvojnásobil svou podporu pro bitcoin. Prohlásil, že současná hodnota BTC kolem 27 000 dolarů je ve skutečnosti podhodnocená, protože věří, že “vnitřně je bitcoin v hodnotě asi 40 000 dolarů.

Dále Scaramucci zdůvodnil vyšší cenu rostoucím přijetím kryptoměny, včetně rostoucího počtu adres, a také tím, že těžaři kryptoměn získávají oproti loňskému roku více odměn. Porovnal také adopci BTC, která má nyní přes 300 milionů peněženek, s internetem zpět v roce 1998, což je asi 4 % světové populace. Scaramucci předpověděl, že jakmile se tento procentuální podíl zdvojnásobí na 8 %, investoři uvidí “explozivní návraty” z jejich expozice bitcoinu​.

V souvislosti s jeho minulými zkušenostmi s kryptoburzou FTX se Scaramucci v minulém roce podílel na této burze, když získala 30% podíl ve SkyBridge Capital. Scaramucci se od té doby obrátil proti svému bývalému partnerovi Samu Bankman-Friedovi, kterého označil za Bernieho Madoffa krypto světa. V nejnovějším rozhovoru šel dokonce ještě dále ve svých vyjádřeních o Bankman-Friedovi.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 26 866 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Anthonyho Scaramucciho myslíte vy? Jaký je váš názor na největší kryptoměnu světa? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Na celý rozhovor pro zpravodajský portál Bloomberg se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor
Hodnocení článku :
     

Bývalý riaditeľ komunikácie Bieleho Domu a potom krypto ….

spot_img