[Večerní souhrn článků] • SEC tlačí společnost Ripple k soudu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

SEC tlačí společnost Ripple k soudu

Americká Komise pro cenné papíry (SEC) dnes požádala soud, aby zamítl obranu společnosti Ripple. SEC chce po společnosti tvrdší regulace. Žaloba na Ripple Labs, Inc. byla podaná v prosinci minulého roku. [1]

Analýzy a trhy

23.04.21 Technická analýza BTC/USD – Propad pokračuje v doprovodu masivních prodejů

Včerejší konsolidace na Bitcoinu (BTC) vyústila v mohutný propad, který je podpořen mohutným prodejním tlakem. Tudíž je pořád platný scénář, ve kterém kalkulujeme s otestováním 42 000 USD, kde je silná konfluence faktorů zesilující šance na silný odraz kurzu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Systém je stále systém, ať už jde o Bitcoin, nebo dolar

Pro mnohé je omezený limit 21 milionů mincí Bitcoinu jednou z mnoha jeho atraktivních vlastností. S omezenou nabídkou měny může teoreticky odolat inflaci, zatímco nekonečný tisk peněz centrální banky nevyhnutelně povede ke snížení hodnoty dolaru.

Snoop Dogg oslavuje kryptoměnu DOGE

Americká hip hopová legenda Snoop Dogg se zapojil do oslav DogeDay slavící kryptoměnu Dogecoin. Na počest kryptoměny zveřejnil video z „vesmíru“ se psem Shiba Inu.

Cardano vs. Polkadot vs. Ethereum, který projekt se stane vítězem?

Rok 2021 se stane klíčovým rokem pro Cardano, Polkadot a Ethereum. Zatímco každý projekt má své opodstatnění, konkurence mezi touto trojicí začíná čím dál více vřít.

Bitcoin se v noci propadl pod 50 000 USD, kryptotrhy také v rudé

Cena bitcoinů poprvé od března klesla pod 50 000 USD, přičemž BTC se za posledních 12 hodin propadl zhruba o 10 %.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Frčíme…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: