[Večerní souhrn článků] • Samsung zvyšuje ochranu kryptoměnových informací ve svých telefonech • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Samsung zvyšuje ochranu kryptoměnových informací ve svých telefonech

Jihokorejský elektronický gigant říká, že zavede nové bezpečnostní prvky s cílem chránit data uživatelů na chytrých telefonech společnosti. Dle tiskového mluvčího chytré telefony společnosti Samsung čím dál častěji uchovávají citlivá finanční data. Hesla kryptoměnových peněženek a obnovovací fráze je podle společnosti nutné chránit před útoky hackerů.

Analýzy a trhy

27.02.20 [ETH] -8,9 % [BNB] -8,53 % – Ethereum a Binance Coin dnes v obrovském propadu

Dnes se podíváme na Ethereum a Binance Coin. Trh dnes masivně propadl a tak budeme hledat nové hladiny podpory.

26.02.20 Technická analýza BTC/USD – Propadáme se – Je na vrcholu opravdu reverzní Head & shoulders?

Až do včerejška celý kryptotrh v čele s Bitcoinem (BTC) vypadal hodně bullish a zdálo se, že bude stačit velmi málo, aby se to celé odpálilo. Bohužel, to se nestalo a místo toho se to včera úplně pokazilo a vypadá to, že budeme čelit něčemu většímu, než jsme si původně mysleli.

[Přehled trhu] 26.02.20 [BTC] +32%[ETH] +100%[LTC] +78% Propad: Netřeba věšet hlavu, stále máme za rok 2020 pěkné zhodnocení!

Dnes se podíváme na 3 coiny z top kryptoměn dle kapitalizace. Ethereum a Litecoin vytvořily stejný propad jako Bitcoin, ale procentuálně se liší. Stále jsou ale za rok 2020 ve výrazném plusu a tak netřeba věšet hlavu.

Kryptoměny a kryptofirmy

FED – Bitcoin budoucností měnové politiky?

Někoho by mohlo třeba překvapit, že americká centrální banka, Federal Reserve (FED), je jen o trochu starší než jedno století. Dnes je již tak zaběhlá jako správce peněz a měnové politiky, že by se mohlo zdát nemyslitelné, že nápad na její založení byl inovativní, převratný a zprvu silně odmítaný. Dost podobné Bitcoinu dnes, není-liž pravda?

Sebevzdělání je základním faktorem pro osobní rozvoj

Vzdělání a sebevzdělání je rozhodně důležitým předpokladem pro náš osobní rozvoj. Před časem jsem se snažil trochu vtipně poukázat na některé systémové problémy školního systému. Zde bych však rád a s plnou vážností přidal několik dalších poznatků ohledně učení se.

Bitcoinové adresy s nenulovými zůstatky dosáhly rekordních výšin

Počet nových bitcoinových adres s nenulovým zůstatkem je stále vysoký a překonává počet nových adres, jež aktivně hodlují.

Regulace a státy

Nový Zéland navrhuje osvobodit kryptoměny od daní

Daňový úřad Nového Zélandu vydal návrh na změnu politiky, týkající se daní za zboží a služby, pokud se jedná o digitální aktiva. V této záležitosti požádal o zpětnou vazbu širokou veřejnost.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Když shitcoiner zatracuje Bitcoin


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: