[Večerní souhrn článků] • Ripple může sledovat cenu Bitcoinu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoměna BAND prudce stoupla o 65 % za jediný den • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin udržel 11 500 USD a roste dál • Ethereum Classic utrpěl další 51 % útok • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Včerejšek byl zajímavý den na...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase odmění uživatele, kteří drží na svých účtech DAI

Jedna z nejznámějších kryptoměnových směnáren (Coinbase) oznámila, že odmění uživatele, kteří drží na svých účtech DAI. V dnes zveřejněné zprávě společnost uvedla, že držitelé DAI budou dostávat roční úrok ve výši 2 procent.

Ripple může sledovat cenu Bitcoinu

Cena kryptoměny XRP (Ripple) by mohla podle několika ukazatelů narůst na 0,30 amerických dolarů, pokud cena Bitcoinu zůstane v krátké době relativně stabilní. Stejný růst by mohla následovat i sesterská kryptoměna Stellar Lumens (XLM).

Analýzy a trhy

29.07.20 Technická analýza BTC/USD a ETH/USD – Pouze krátká zastávka?

Připravil jsem si pro vás opětovně analýzu na Bitcoin (BTC) v kompozici s mincí Ethereum (ETH), tak jako tomu bylo před dvěma dny. Osobně si totiž myslím, že tyto dva trhy jsou asi stejně nejžádanější a hlavně díky aktuální dynamice na trzích si máme rozhodně co v dnešním příspěvku rozebrat.

29.07.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin překročil 11 tisíc dolarů, za týden získal +18,9 %!

Bitcoin se během posledních sedmi dní pěkně předvedl. Až 18,9 % za posledních 7 dní. Rosteme nad 11 000 USD. Udrží to investoři nad 11 000 USD, nebo propadneme pod? A je možné, aby se Bitcoin dostal na 12 000 USD?

Kryptoměny a kryptofirmy

Nigérie je největším africkým státem podporujícím kryptoměny

Západoafrický stát Nigérie se může pyšnit nejen největším africkým trhem s kryptoměnami, ale je také předním světovým uživatelem digitálních měn. Do země také přichází mnoho kryptoměnových podvodníků.

Ciara Sun: instituce potřebují transparentní regulace pro vstup do kryptotrhů

Ciara Sun, vedoucí globálních trhů v Huobi Group, se 27. července zúčastnila rozhovoru Cointelegraph China Great Bay Area Blockchain Week. Zdůraznila, že ačkoli bezpečnost a nedostatek infrastrukturních služeb mohou být největší překážkou pro kryptoprůmysl.

Šéfové Amazonu, Apple, Google a FB virtuálně před americkým Kongresem

Generální ředitelé velkých technologických firem (konkrétně Amazonu, Apple, Facebooku a Google) promluví – alespoň virtuálně – v pořadí již šestém slyšení před americkým Kongresem také o výhodách blockchainové technologie, které nám přináší.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Já během bullrunu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře