[Večerní souhrn článků] • Pundi X a MakerDAO nabízejí obchodníkům zdarma kryptoplatební zařízení • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...

[Večerní souhrn článků] • Coinmate obnovil výběry EUR a CZK • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Pundi X a MakerDAO nabízejí obchodníkům zdarma kryptoplatební zařízení

Poskytovatel platebního řešení na technologii blockchain, Pundi X, a společnost stojící za stablecoinem Dai, MakerDAO, dnes oznámily zahájení společného projektu Crypto Merchant. Cílem této snahy je umožnit obchodníkům, aby si osvojili kryptoměny a zvýšila se popularita stablecoinu Dai.

Analýzy a trhy

17.02.20 Technická analýza: [BCH/USD] Svého high 2020 dosáhl na téměř 500 USD, nyní se investoři ptají, kde je dno?

Bitcoin Cash patří mezi jeden z nejúspěšnějších coinů v roce 2020, alespoň co se  růstu týče. Svého high 2020 dosáhl na hodnotě téměř 500 USD. Nyní se ale investoři ptají, kde je dno?

17.02.20 Technická analýza BNB/USD – Vše v rozmezí očekávaného

Máme nový týden a dnes se v rámci pravidelné analýzy podíváme na trh s Binance coinem (BNB). Momentálně je evidentní, že poslední čtyři dny převzali iniciativu spíše prodávající.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nerozumíte Bitcoinu, protože věříte, že fiat měny jsou skutečné

Zakladatelka alternativního zpravodajského portálu Popula týkajícího se kryptoměn a blockchainu, Maria Bustillos, se zamyslela nad tím, proč lidé, kteří věří fiat měnám, žijí v iluzi.

Hráči investovali do kryptoher více než milion dolarů

Do kryptoměnové hry Decentraland, založené na technologii blockchain, investovali hráč za poslední týden více než 1 milion dolarů. Hráči utratili tolik peněz za virtuální nemovitosti.

Mysl stojící za „světovým počítačem“ – Vitalik Buterin, spoluzakladatel ETH

Vitalik Buterin je mnohými kryptonadšenci považován za génia. Stojí za revolučním whitepaperem Etherea – „světového počítače.“

3 věci, které jsou potřebné pro bezpečné investování do Bitcoinu

Bitcoinový blogger Sylvain Saurel nedávno publikoval článek na téma „Jak se stát skutečným bitcoinerem.“ Ačkoli jsou jeho rady užitečné, existují i ​​další faktory, které by se měly vzít při obchodování v úvahu.

Hot news

Kryptoburza FCoin je v insolvenci

FCoin, kryptoburza s kontroverzním modelem „trans-fee mining“, pozastavila obchodování a výběr kvůli nedostatku aktiv. Dle posledních zpráv ji chybí aktiva v hodnotě až 130 milionů USD.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Jak lehce spadnout do krypta

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře