[Večerní souhrn článků] • Platební gigant Visa se připojuje ke stablecoinu USDC • a další články

2
večer, město
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Platební gigant Visa se připojuje ke stablecoinu USDC

Platební společnost Visa dnes oznámila nové partnerství se společností stojící za stablecoinem USDC (vyvinutým Circle Internet Financial), který funguje na síti Etherea. Hodnota digitální měny v současné době činí 2,9 miliardy amerických dolarů.

Analýzy a trhy

02.12.20 Technická analýza XMR/USD a NEO/USD – Zatím pouze konsolidujeme

V rámci dnešní analýzy se zaměříme zase na altcoiny – konkrétně si rozebereme NEO a Monero (XMR), na které jsme relativně dlouhou dobu analýzu nezpracovali. Na úvod bych chtěl uvést, že trh s kryptoaktivy je nyní jako na trní a není vůbec zřejmé, kam se trhu bude chtít.

02.12.20 [Přehled trhu+ BTC] Bitcoin propadl o 1500 USD! Odpor na 20 000 USD nepřekonán!

Volatilita Bitcoinu se po dosažení ATH rychle otáčí a přišel během jediné hodiny 7% pokles! Cena Bitcoinu šokovala finanční svět dosažením nového historického maxima. Díky stále silnému odporu v oblasti kolem 20 000 USD tady přišel pohyb, který má za následek více než 1 500 USD propad během jednoho dne.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Neziskové organizace začínají přijímat kryptoměny

Mnoho neziskových organizací kvůli zrušení osobních darů mělo potíže se svým financováním. Charity a další organizace se tak pomalu začaly přesouvat ke kryptoměnám.

Velký reset: Možná to není jen konspirace

Velký reset, který představilo Světové ekonomické fórum, se zdá být jen korporativismus pod jiným názvem. Navzdory jménu ale Velký reset může skutečně existovat. Má třeba i vlastní web.

Seriál inspirativní osobnosti

Idrise Welshe, první žena, která obeplula svět

V této sérii článků se podíváme na zajímavé ženy, průkopnice, jež svými činy zanechaly stopu v historii a oslnily ve své době mnoho lidí. V dnešním díle se dozvíme něco o první ženě, která obeplula svět.

Video

Čerstvá video analýza Bitcoinu je tady, co očekávat?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin jede…

meme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře