[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Čínská státní digitální měna bude použita v Hongkongu • Uniswap přidal skoro 58 000 nových uživatelů za měsíc • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě.  TRHY Celková tržní kapitalizace kryptotrhů za...

[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu

Necelé dva měsíce od půlení odměny těžařům (halvingu) dosáhla obtížnost těžby nových maxim. Po rekordně vysoké hashovací míře z minulého týdne došlo aktuálně ke změně o 9,99%. Základy zabezpečení bitcoinové sítě jsou však zdravé jako kdykoli předtím.

Analýzy a trhy

13.07.20 Technická analýza drahých kovů (Palladium) – Bublina praskla, nabere palladium dřívější kurz?

Vzhledem k tomu, že je teď o drahé kovy docela velký zájem, tak jsem se po velmi dlouhé době rozhodl udělat analýzu na palladium. Ještě když jsem se tomuhle trhu v druhé polovině minulého roku věnoval, tak mi bylo jasné, že tu vrcholí solidní investiční bublina.

13.07.20 [Přehled trhu+BTC+LINK] Chainlink znovu na ATH! Konkurence pro Ethereum, Litecoin či XRP?

Může Chainlink konkurovat v následujících měsících či letech kapitalizací takovým coinům jako Ethereum či Ripple? Jak vysoko může růst a co ho žene do top 10 coinů dle kapitalizace?

Kryptoměny a kryptofirmy

Jeden z největších kritiků Etherea nakonec kupuje ETH

Analytik a spoluzakladatel kryptoměnového investičního fondu Adamant Capital, Tuur Demeester, dlouhodobě kritizoval druhou nejvýznamější kryptoměnu na světě.

Dogecoin není vtip, říká OKEx CEO Jay Hao

Meme kryptoměna DOGE vznikla jako vtip, ale už to není vtip. Hao poukázal na to, že se Dogecoin těší zdravému vývoji, dlouhověkosti a dalším vlastnostem, které mu některé kryptoměny můžou jen tiše závidět.

Půjdou peníze Japonců do krypta?

Bank of Japan oznámila, že nabídka peněžních zásob v oběhu vzrostla v červnu o skoro 6 %. Stalo se tak po obdržení plateb ekonomické úlevy.

JP Morgan a singapurský investiční gigant Temasek vyvinuly platební síť založenou na blockchainu

Temasek a JP Morgan vyvinuly plně funkční platební síť založenou na blockchainu, která umožňuje rychlejší a levnější mezinárodní vypořádání.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře