[Polední zprávy] • Chainlink (LINK) má dalších 26 % nahoře, v roce 2020 je to již 339 % • Bitcoin dosáhl nové úrovně hashratu • a další novinky

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Čínská státní digitální měna bude použita v Hongkongu • Uniswap přidal skoro 58 000 nových uživatelů za měsíc • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě.  TRHY Celková tržní kapitalizace kryptotrhů za...

[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo.

TRHY

Čtvrteční breakout se nakonec ukázal jako fakeout. Překvapením bylo, že se vývoj zastavil na 9 401 USD. Býci propad nakonec vykoupili a vyhnali cenu zpátky nad level. Je možné, že můžeme během dneška čekat pohyb. Více v našich TA.

Naši NEJNOVĚJŠÍ technickou analýzu najdete zde: BTC/USD. Také se můžete podívat na přehled dění na kryptotrzích: Chainlink znovu na ATH!

Kryptoměny

Hashrate Bitcoinu v nedávné době dosáhl 125 EH/s. Znamená to, že síť největší kryptoměny se tak stává ještě silnější, než kdy předtím byla.

 

Od začátku pandemie se kryptotrh úzce propojil s pohybem S&P 500 a dalších globálních trhů. Neexistuje lepší příklad, než crash z 12. a 13. března. Během těchto dvou historických dnů se BTC propadl o 50 %, protože americké akcie zaznamenaly některé z nejhorších propadů v historii.

Podle údajů z CryptoCompare v pondělí (13. července) v 01:00 UTC cena tokenu Chainlink (LINK) dosáhne 8,396 $, čímž se nastaví nový high (ATH) a pomůže LINK vstoupit do seznamu top 10 kryptoměn podle tržní kapitalizace.

Kryptotrhy zůstaly během víkendu v konsolidaci s malým pohybem od mincí s vysokou tržní kapitalizací. Celková tržní kapitalizace mírně vzrostla na 274 miliard USD, ale obecně věci zůstaly v konsolidaci. Cena BTC klesla na víkendové minimum 9 150 USD, ale během pondělních prvních hodin obchodování se věci mírně zotavily.

Kryptoburzy, blockchain

Dnes kryptoburza Binance na svém Twitterovém profilu oznámila, že zalistuje tokeny ETHUP a ETHDOWN. Jedná se o BLVT – Binance Leveraged Tokens. Uživatelům tak umožní přístup k podkladovým aktivům.

Singapurská měnová agentura (MAS) se v roce 2017 poprvé ujala projektu Ubin s plány na první rozvoj digitalizovaného singapurského dolaru (SGD). Další kroky zahrnovaly prozkoumání technologie blockchain a distribuovaného ledgeru za účelem vytvoření systému pro zúčtování a vypořádání plateb a cenných papírů pomocí digitálního aktiva SGD.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím nákupu prověřených hardware peněženek Ledger nebo Trezor.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře