[Večerní souhrn článků] • Nové regulace míří na DeFi • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nové regulace míří na DeFi

Americká finanční skupina FATF vydala nové pokyny proti praní špinavých peněz a KYC. Regulace jsou zamířeny na stablecoiny, decentralizované finance (DeFi) a nezaměnitelné tokeny (NFT). [1]

Analýzy a trhy

24.03.21 Technická analýza BTC/USD – Zelená středa?

Od včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) jsme se dočkali vcelku pěkného růstu, na což zareagovaly i altcoiny. Je evidentní, že nakupující jsou stále na trhu aktivní a hlavně jsou ochotni bránit jednotlivé supporty.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Tesla začala přijímat platby v Bitcoinu

Tesla nyní provozuje bitcoinové uzly a „interní, open source software“, který umožňuje přijímat platby v Bitcoinu, říká Elon Musk, generální ředitel Tesly.

Prezident Microsoftu řekl, že fintech by měl nechat měnu subjektům, které chrání společné dobro

Prezident Microsoftu Brad Smith ujistil banky, že jeho společnost nemá v plánu jim konkurovat. Říká, že nemá zájem o myšlenku technologických společností vydávajících soukromé stablecoiny.

Coinbase zaplatí 6,5 milionů USD na pokutách

Americká kryptoměnová burza Coinbase zaplatí 6,5 milionů amerických dolarů za bezohledné, nepravdivé, zavádějící nebo nepřesné zprávy.  Sledované období probíhalo mezi roky 2015 až 2018.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Michal

Praní špinavých peněz je asi tohle – “Pane, dejte nám peníze z vašeho byznysu, na kterém jsme se nijak nepřičinili a v řadě států je legální, ale u nás ne.” “Proč bych to dělal?”
“No…. pane, dejte nám peníze z vašeho byz…..”

Reklama: