[Večerní souhrn článků] • Norsko chce chránit kryptoměnové investory • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Norsko chce chránit kryptoměnové investory

Norský regulační orgán dnes vydal zprávu, že kryptoměnové odvětví je v zemi převážně neregulované. Norsko tak dnes vydalo prohlášení o ochraně kryptoměnových investorů s cílem chránit spotřebitele a bojovat proti praní špinavých peněz. [1]

Analýzy a trhy

22.06.21 Technická analýza BTC/USD – Jsme na klíčovém supportu, zatím bez odrazu

V rámci pondělní analýzy na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že trh má vůbec poprvé denní close uvnitř sledovaného supportního pásma. Předtím po otestování vždy následovalo denní close nad, ale tentokrát nikoliv. Něco se tedy na trhu jednoznačně změnilo, protože je nadmíru podezřelé, že se na klíčovém supportu stále zdržujeme.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Švýcarská banka Dukascopy spouští CFD kontrakty

Uznávaná švýcarská banka Dukascopy v úterý oznámila přidání CFD kontraktů na Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC) a stala se tak nejnovějším brokerem, který nabízí obchodování s kryptoměnami.

MicroStrategy opět nakoupila bitcoiny ve velkém

Generální ředitel společnosti MicroStrategy a velký kryptoměnový nadšenec, Michael Saylor, včera ve svém příspěvku na Twitteru oznámil, že společnost nakoupila opět bitcoiny. Firma v současnosti vlastní již více než 100 000 BTC.

Největším nepřítelem Bitcoinu je samotný Bitcoin

Jeden z nejmocnějších mužů v kryptoměnovém průmyslu a tvůrce Cardana, Charles Hoskinson, si myslí, že největší kryptoměna na světě je zároveň také svým nejhorším nepřítelem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: