MicroStrategy opět nakoupila bitcoiny ve velkém

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel společnosti MicroStrategy a velký kryptoměnový nadšenec, Michael Saylor, včera ve svém příspěvku na Twitteru oznámil, že společnost nakoupila opět bitcoiny. Firma v současnosti vlastní již více než 100 000 BTC.

MicroStrategy nakupuje znovu BTC

Společnost MicroStrategy již několik měsíců nakupuje nejdůležitější kryptoměnu světa. S nákupem dalších 13 005 BTC za necelých 500 milionů amerických dolarů tak společnost vlastní 0,5 % všech bitconů, které kdy budou existovat.

O nákupu BTC informoval generální ředitel společnosti, Michael Saylor. Ten ve svém příspěvku uvedl, že MicroStrategy nakoupila dalších 13 005 BTC za 489 milionů amerických dolarů. V současné době tak společnost drží 105 085 bitcoinů.

Za průměrnou cenu 26 080 USD drží společnost digitální aktivum v hodnotě 2,7 miliardy amerických dolarů. Společnost se kromě nákupu snaží také vzdělávat v oblasti kryptoměn a pomáhat s adopcí Bitcoinu.

Michael Saylor se v poslední době často objevuje na různých kryptoměnových fórech a konferencích. Před nedávnem se účastnil jedné z největších bitcoinových konferencí na světě. Michael Saylor je také členem Rady pro těžbu Bitcoinu, která se snaží shromažďovat těžaře a klást důraz na ekologii.

Společnost MicroStrategy také uspořádala online BTC konferenci pro manažery z velkých korporací, jejímž cílem bylo nastínit výhody investování do kryptoměn. Některým svým společníkům dokonce  začala společnost MicroStrategy platit v BTC.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 32 556 USD dle KMC.

Závěr

Michael Saylor svoji víru v nejdůležitější kryptoměnu světa rozhodně neztrácí. Společnost MicroStrategy se tak stává velkou bitcoinovou velrybou. Celý dokument o nákupu BTC si můžete prohlídnout pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: