[Večerní souhrn článků] • Nizozemská centrální banka: Binance funguje nezákonně • a další články

5
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nizozemská centrální banka: Binance funguje nezákonně

Centrální banka Nizozemska, De Nederlandsche Bank, dnes vydala varování pro kryptoměnovou burzu Binance a její subjekty nabízející kryptoslužby místním obyvatelům. V prohlášení zaznělo, že Binance nepracuje v souladu se zákony země o boji proti praní peněz a financování terorismu. [1]

Analýzy a trhy

18.08.21 Technická analýza BTC/USD – cena klesá, objemy začínají stoupat

Jak jsme si včera řekli, Bitcoin (BTC) zase nedokázal vydržet nad 47 000 USD, což nebylo ani náhodou dobré znamení. A aby toho nebylo málo, během úterního odpoledne se cena již napotřetí dostala nad uvedenou hladinou.

18.08.21 [Přehled trhu a BTC+ETH] Bitcoin a Ethereum před výrazným odporem – Přichází odmítnutí 50 000 USD?!

Bitcoin přes víkend propadl, odrazit se v pondělí nedokázal a ani v úterý večer se mu to moc nedaří. Co brání Bitcoinu v dalším růstu? Kam mají investoři prostor a kam naopak nemohou?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Facebook: Můžeme obnovit nefunkční platební systém

Podle Davida Marcuse, šéfa pobočky této technologické společnosti zaměřené na finanční služby, chce Facebook „spravedlivě zkusit“ obnovit dnešní nefunkční platební systém.

Menšiny v USA více investují do kryptoměn

Americké menšiny, jako jsou černoši, hispánci a LGBTQ minority. vidí podle nedávného průzkumu Bitcoin a další kryptoměny jako novou cestu k bohatství a úniku od finanční diskriminace. Co dalšího se dozvíme v průzkumu?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img