[Večerní souhrn článků] • NFT zaznamenaly v minulém roce masivní nárůst cen • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

NFT zaznamenaly v minulém roce masivní nárůst cen

Dle nejnovějších statistik z minulého roku došlo u nejpopulárnějších kolekcí NFT (non-fungible tokens) k masivnímu nárůstu jejich hodnoty. Popularitu si mezi těmito sběratelskými kousky především získaly projekty, které se tematicky vztahují k metaverse. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Nový meme token s potenciálem – Jak koupit Wall Street Memes 

Po Pepecoinu, Wojackovi a dalších zábavných coinech vstupuje na trh token Wall Street Memes ($WSM). Tento nový meme coin odráží triumf internetu nad okolním kapitalismem, alespoň z humorného hlediska. Nyní je token k dispozici v předprodeji za speciální cenu, což představuje vynikající příležitost pro investory, kteří hledají další velkou věc.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Biden tlačí na Kongres ohledně dluhového stropu

Americký prezident Joe Biden a republikán Kevin McCarthy dosáhli v sobotu večer dočasné dohody o pozastavení dluhového stropu federální vlády. Ukončili tak měsíce trvající patovou situaci, ale dohoda musí ještě projít složitým procesem schválení Kongresem.

V Koreji narůstá počet kryptoscamů cílících na mladé ženy

Nedávná studie odhalila nárůst jihokorejských podvodů s kryptoměnami, které se na sociálních sítích zaměřují zejména na mladé ženy.

Rusko zrušilo plány na národní kryptoměnovou burzu

Ruská vláda již neplánuje spustit regulovanou národní kryptoměnovou burzu. Na místo toho chce spíše regulovat několik platforem pro obchodování s kryptoměnami.

Cena bitcoinu se připravuje na větší pohyb

Během víkendu jsme zaznamenali výraznější pohyb nahoru. Cena bitcoinu narostla o 4,5 % a během včerejška konsolidovala kolem 27 850 USD, kde se drží zatím i dnes. Včera byl ve Spojených státech svátek a tak zůstaly burzy zavřené. Podle některých analytiků se cena bitcoinu připravuje na větší pohyb.

Bali zakazuje platby kryptoměnami

V rámci zásahu proti kryptoměnovým produktům zaměřeného na zahraniční turisty zakazuje Bali bitcoinové platby.

MEME dne

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img