[Večerní souhrn článků] • MicroStrategy opět nakupuje Bitcoin v hodnotě 347 milionů USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek

Zpráva dne

MicroStrategy opět nakupuje Bitcoin v hodnotě 347 milionů USD

Společnost MicroStrategy, která je známa svými pravidelnými bitcoinovými nákupy dnes oznámila, že nakoupila 12 333 mincí BTC v hodnotě 347 milionů amerických dolarů. Společnost tak celkově vlastní více než 150 000 mincí BTC. K tomuto nákupu se dokonce vyjádřil sám generální ředitel Binance, Changpeng Zhao, který prohlásil, že DCA funguje. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Live stream – Rozbor rally kryptoměn | Akcie klesají | Bitcoin krůček od bull runu?

Bitcoin a vůbec celý trh s kryptoměnami zaznamenal poměrně slušné kurzové zisky. Zatímco akciový trh čelil po poměrně dlouhé době nemalým kurzovým ztrátám. Na všechny trhy se podíváme a uděláme si zevrubný rozbor toho, co jsme v posledních dvou týdnech nestihli.

28. 6. 2023 Analýza – Bitcoin tvoří býčí vlajku?

Bitcoin po několik dnů v kuse stranově konsoliduje, což je logickým vyústěním po předešlých kurzových impulsech směrem nahoru. Trh si po kurzové expanzi musí jako by odpočinout, takže podobný vývoj je normální. Nás ale hlavně zajímá, jak ten stranový vývoj vypadá.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

ChatGPT a Hedera: Sjednocení blockchainu a umělé inteligence

Mezi ChatGPT a Hedera (HBAR), nativní kryptoměnou sítě Hedera, došlo ke sjednocení blockchainu a umělé inteligence (AI). Díky využití decentralizovaných vlastností blockchainových sítí může ChatGPT navazovat bezpečné interakce s Hedera sítí a přistupovat k jejím nástrojům včetně token servisů a smart kontraktů (např. Hedera Consensus Service, Hedera Token Service a Smart Contract Service).

Může Google Bard dělat cenové predikce? Co predikuje pro token $WSM?

Fúze technologie umělé inteligence (AI) a kryptoměn je v plném proudu. Kryptoměnové projekty, které využívají tuto technologii různými způsoby, se objevují všude, kam se podíváte. Vzhledem ke své životnosti je AI příliš nová na to, abychom věděli, co pro nás může udělat, přesto je do určité míry fascinující.

Cena Bitcoin Cash vyskočila na roční maximum

Hodnota kryptoměny Bitcoin Cash (BCH) se po jejím uvedení na EDX Markets, novou kryptoměnovou burzu podporovanou významnými finančními institucemi, více než zdvojnásobila.

Ve Spojených státech panuje bitcoinová nákupní horečka

Minulý týden jsme zaznamenali prudký růst, který pravděpodobně způsobily žádosti o bitcoinové ETF ve Spojených státech. Část analytiků očekávala tento týden vystřízlivění a propad na původní cenovou hladinu. Nestalo se a cena bitcoinu od pondělí slušně drží psychologickou hranici 30 000 USD.

Binance ruší rozhodnutí o delistování privacy coinů v Evropě

Společnost Binance uvedla, že po pečlivém zvážení zpětné vazby od komunity a několika projektů revidovala své operace. Měly by tak být v souladu s normami EU.

MEME dne

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img