Cena Bitcoin Cash vyskočila na roční maximum

5
(2)

Hodnota kryptoměny Bitcoin Cash (BCH) se po jejím uvedení na EDX Markets, novou kryptoměnovou burzu podporovanou významnými finančními institucemi, více než zdvojnásobila.

Bitcoin Cash (BCH) se v pondělí brzy ráno vyšplhal na čerstvé roční maximum a rozšířil tak svou týdenní růstovou rally na více než 100 % poté, co se stal jednou ze čtyř kryptoměn zalistovaných na kryptoburze EDX Markets, která je podporována významnými finančními institucemi.

Cena tokenu za posledních 24 hodin vzrostla o 17 % až na 226,44 USD, což je nejvyšší úroveň od května 2022.

Údaje společnosti Santiment

Podle výzkumné kryptospolečnosti Santiment těží rostoucí cena Bitcoin Cash převážně ze spuštění EDX Markets spolu s rostoucími objemy trhů a zájmem sociálních médií.

Společnost EDX Markets, kterou podporují tradiční finanční velmoci Fidelity Digital Assets, Charles Schwab a Citadel Securities, otevřela obchodování minulé úterý, přičemž oznámila podporu BCH spolu s bitcoinem (BTC), etherem (ETH) a litecoinem (LTC).

Oficiální tweet výzkumné společnosti Santiment

Náhlý cenový pohyb přitáhl pozornost retailových obchodníků, přičemž diskuse o tokenu na sociálních sítích stouply na nejvyšší úroveň za poslední tři roky a objemy transakcí v tomto roce dosáhly rekordu, jak v sobotu na svém Twitteru společnost Santiment, která se zabývá výzkumem kryptoměn.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img