[Večerní souhrn článků] • Michaël van de Poppe tvrdí, že Bitcoin se těší dobré konsolidaci • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek

Zpráva dne

Michaël van de Poppe tvrdí, že Bitcoin se těší dobré konsolidaci

Přední analytik a generální ředitel obchodní společnosti Eight, Michaël van de Poppe, před nedávnem uvedl, že Bitcoin se v současné době těší dobré konsolidaci. Ve své nedávné analýze na sociální síti Twitter uvedl, že očekává překročení důležité hranice 32 500 USD. Cena největší kryptoměny světa se aktuálně pohybuje okolo úrovně 31 000 USD. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Poklidný týden, Apple na rekordních hodnotách

Máme za sebou relativně velmi klidný týden. Většina zasedání velkých centrálních bank je za námi, zatímco makroekonomická data za červen vyjdou teprve v následujících dnech. Také výsledková sezona v USA odstartuje až za dva týdny. Čeká nás červenec, měsíc, který je pro obchodování na burze statisticky druhý nejlepší v roce. Vyhlídky jsou tedy vskutku prázdninové.

4. 7. 2023 Analýza – Pro bitcoin bylo první pololetí velký úspěch

Bitcoin před několika dny zakončil hned několik velmi důležitých časových rámců. Máme za sebou první půlrok, druhý kvartál a měsíc červen. Tím pádem máme z technického hlediska za sebou velmi důležité události, které je nutné rozebrat. Čistě v obecné rovině lze konstatovat, že první půlrok byl pro bitcoin fenomenální úspěch. Ono je to krapet složitější, ale to si v následujících řádcích hned vysvětlíme.

Analytici v červenci očekávají cenu bitcoinu kolem 35 000 USD

V nedělní analýze jsme se bavili o výhledu na měsíc červenec. Historicky nikdy nenastal pokles nižší než 10 %. Naopak ve většině případů došlo k nemalému růstu. Dokáže cena bitcoinu zopakovat svoje minulé výkony nebo bude rok 2023 jiný? Podíváme se, co si myslí populární analytici.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitfinex recenze – Jak funguje, poplatky, zkušenosti a nabídka kryptoměn

V tomto článku si blíže přiblížíme jednu z nejstarších kryptoměnových burz, jež byla založena již v roce 2012. Na této burze naleznete pokročilé možnosti a nástroje pro obchodování kryptoměn nebo jejich derivátů či doplňkové služby jako staking nebo možnost připojit se k Lightning Network nodu.

Je Bitcoin v roce 2023 stále dobrou investicí? Také tyto projekty mají potenciál

Je Bitcoin v roce 2023 dobrá investice? To je otázka, kterou je obzvláště náročné zodpovědět kvůli kontrastním perspektivám a různým tržním faktorům. V tomto článku prozkoumáme současný stav Bitcoinu, předpovědi expertů a shrneme hlavní faktory, které ovlivňují jeho budoucí potenciál.

Přes 656 milionů dolarů ztraceno z důvodu kryptohacků a podvodů za první pololetí 2023

V první polovině letošního roku došlo v kryptoměnovém sektoru k významnému bezpečnostnímu incidentu, kdy bylo prostřednictvím kybernetických útoků, podvodů a takzvaných “rug pulls” ztraceny kryptoměny v hodnotě 656 milionů dolarů.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img