[Večerní souhrn článků] • Kyrgyzstán zavádí předpisy pro kryptoburzy • a další články

4.5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kyrgyzstán zavádí předpisy pro kryptoburzy

Kyrgyzská vláda plánuje zavedení národního regulačního rámce pro kryptoměnové burzy. Nový regulační rámec si klade za cíl vnést právní status pro kryptoburzy na území Kyrgyzstánu. [1]

Analýzy a trhy

25.08.21 Technická analýza BTC/USD – padající hvězda potvrzená, čeká nás korekce?

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že na indikátoru RSI přibyla již čtvrtá divergence do sbírky. Navíc dosavadní high je tvořeno denní svící v podobě Shooting Star. Jedná se tudíž o signály, které minimálně avizují korekční pohyb.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Z bitcoinového snílka uprchlíkem z Talibánu

Muhammad Ali řekl, že snil o vybudování krypto byznysu, než Taliban začal procházet Afghánistánem a donutil ho k náročné cestě na západ přes Írán a Turecko, při níž se vyhýbal pohraničníkům a bezpečnostním prohlídkám.

Írán: Legální těžba Bitcoinu od září

Íránská vláda podle dostupných informací umožní autorizovaným těžařům kryptoměn obnovit své úsilí již za necelý měsíc – 22. září 2021. Se zprávou přišla společnost pro výrobu, distribuci a přenos energie Tavanir.

Galaxy Digital spolupracuje s Alerianem na spuštění osmi krypto indexů

Společnost Galaxy Digital Holdings se spojila s globálními indexy Alerian a S-Network Global a uvedla na trh osm blockchainových indexů zaměřených na kryptoměny.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: