[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Coinbase utrpěla další narušení bezpečnosti • a další články

4.2
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza Coinbase utrpěla další narušení bezpečnosti

Útočníci opět napadli jednu z nějvětších kryptoměnových burz na světě, Coinbase. Podle Bleeping Computer hackeři obešli vícefaktorovou autentizaci přes SMS. Podle dostupných informací bylo napadeno více než 6 000 účtů. [1]

Analýzy a trhy

01.10.21 Technická analýza BTC/USD – měsíční graf tvoří potenciální nižší vrchol

Bitcoin (BTC) má po měsíčním close, na což se musíme podívat. Ve včerejším streamu jsme si sice měsíční graf trochu rozebrali, ale nebylo ještě 100% jisté, že se takhle zavře. Nyní už je to definitivní, s čímž se dá pracovat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Je Metaverse budoucnost her a NFT obchodů?

Nejspíš jste už slyšeli slovo „Metaverse“. Tento termín je ve světě kryptoměn nyní hodně skloňován. Nejspíše tomu může vděčit imerzivním virtuálním projektům, jako je například Decentraland. Nicméně koncept Metaverse nepochází ze světa kryptoměn.

Po tříměsíčním zákazu se v Íránu obnovuje multimiliardová těžba Bitcoinu

Extrémní vedra s koncem léta ustoupila a těžba dostává opět zelenou. Těžaři v Íránu tak mohou opět legálně spouštět své stroje.

Vermeulen: Cena BTC dosáhne 90 000 USD koncem roku 2022

Zakladatel a generální ředitel společnosti Technical Traders LTD, Chris Vermeulen, v nedávném rozhovoru prohlásil, že cena BTC dosáhne hranice 90 000 amerických dolarů koncem příštího roku. Co dalšího řekl Chris Vermeulen o ceně Bitcoinu?

USA nebudou následovat příkladu Číny a neuvažují o zákazu kryptoměn

Spojené státy nebudou následovat příkladu Číny v zavedení úplného zákazu kryptoměn, ale dívají se na regulaci stablecoinů. To jsou slova, která ve čtvrtek řekl předseda Fedu Jerome Powell.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: