[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Bithumb údajně hledá kupce • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza Bithumb údajně hledá kupce

Největší jihokorejská kryptoměnová burza Bithumb hledá (dle různých zdrojů) kupce. O této zprávě informovala společnost Herald Corporation. Zahraniční investoři mají údajně zájem o koupi Bithumb. Kryptoburza se prozatím k této zprávě nevyjádřila.

Analýzy a trhy

23.09.20 Technická analýza BTC/USD – Krátká zastávka před pokračováním v dropu?

Od pondělní analýzy na Bitcoin (BTC) jsme se dočkali od trhu úhrnně akorát stranového pohybu. Což je zkrátka korekce toho předchozího propadu. Jestli jste četli i moji včerejší analýzu na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC), tak víte, že zastávám zrovna názor, že půjdeme ještě hlouběji dolů.

23.08.20 [Přehled trhu + BTC+XTZ] Bullish vs. Bearish na Bitcoinu – Tezos (XTZ)

V dnešním přehledu trhu se podíváme na největší růst i propad na trhu. Tezos o sobě dal vědět a Bitcoin se zastavil na 10 300 USD, aby večer opět mírně povyrostl.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Z vaší ETH adresy lze nově posílat e-maily

Platforma Unstoppable Domains představila novou funkci, tzv. nezastavitelný e-mail. Kdokoli, kdo vlastní doménu s příponou .crypto, může odesílat email podepsaný svým privátním ETH klíčem. Co to znamená pro kryptoměnovou komunitu?

Při dalším bull runu by se lidé mohli zhypnotizovat, někteří dokonce doslova

Během prudkého nárůstu ceny BTC při posledním velkém bull runu, který nás dopravil na současné ATH, mnozí zjistili, že se potřebují nechat zhypnotizovat. Čtete správně.

Bolestivá historie: BTC v průměru ztratilo 12 % vždy v září

Historie nám napovídá, že září bylo vždycky nepříjemným měsícem pro cenu Bitcoinu. Jen za poslední tři roky BTC během tohoto měsíce ztratil v průměru asi 12 %. DeFi tokeny zaznamenaly v poslední době obzvláště tvrdé poklesy a víkendový pokles ceny BTC nepřinesl DeFi tokenům žádné výhody.

Bitcoin není pro makroekonomiku hrozbou

V posledních letech panovalo mnoho obav z toho, že se centrální banky a další orgány zaměří na bitcoiny, jelikož je mohou považovat za hrozbu pro tradiční finanční infrastrukturu. Podle Dana Tapiera jsou však tyto obavy prozatím neopodstatněné.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kde je pravda?

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img