[Večerní souhrn článků] • JPMorgan údajně diskutuje o sloučení svého blockchainu s ConsenSys • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

JPMorgan údajně diskutuje o sloučení svého blockchainu s ConsenSys

Bankovní gigant JPMorgan se údajně zapojil do diskuze o sloučení blockchainu Quorum, na kterém existuje JPM Coin, s Ethereum ConsenSys. Dohoda by mohla být formálně oznámena během následujících měsíců. Mluvčí společnosti JPMorgan odmítl poskytnout jakékoliv informace.

Analýzy a trhy

[Přehled trhu] 11.02 [BTC] -4% Bitcoin včera v téměř 500 USD propadu! [BNB a HT] Jdeme bomby!

Momentálně vykazuje kryptotrh celkovou tržní hodnotu 283 mld. USD. Bitcoin včera v téměř 500 USD propadu a na moment -4%. Low jsme zaznamenali na 9 700 USD.
BTC dominance klesá na 63,3%.

11.02.20 Technická analýza BSV/USD – Po dlouhé konsolidaci další pozitivní vývoj?

Uběhl skoro měsíc od poslední analýzy na náš „oblíbený“ pump & dump coin BSV. Ústřední otázkou posledního příspěvku bylo, zda to byla zase jenom jednorázová záležitost, či to bude mít pokračování. No a musím říct, že ono to opravdu mělo pokračování a to pořádné, neboť cena BSV se vyšplhala až do cenového levelu 460 USD. Byla to strašná pumpa a tak si říkám, že si to možná někdo vypumpoval sám.

Regulace a státy

Evropská komise shromažďuje zpětnou vazbu od občanů EU ohledně kryptoměn

Komise evropské unie shromažďuje veškeré informace od občanů, společností, regulačních orgánů a dalších zúčastněných stran, aby vytvořila regulační rámec pro kryptoměny a trhy. Veřejná diskuze začala v prosinci minulého roku a bude pokračovat do března 2020.

Kryptoměny a kryptofirmy

Fiat měna je vaše komfortní zóna, Bitcoin vaše růstová zóna

V zájmu dosažení velkých věcí ve svém životě je nutné vystoupit ze své pohodlné, komfortní zóny. Srovnáme-li klasické fiat měny s Bitcoinem, musíte se rozhodnout pro svoji budoucnost.

Star Trek seriálová hvězda William Shatner se obul do Craiga Wrighta – „není Satoshi!“

William Shatner, který se proslavil rolí kapitána Jamese T. Kirka, velitele lodi USS Enterprise ze seriálu Star Trek, nelichotivě oslovil Wrighta.

Ethereum je pomalejší než kalkulačka z 90. let!

Pokud jde o výpočetní rychlost, je Ethereum opravdu pomalé. Ve skutečnosti je dokonce pomalejší než třicet let stará kalkulačka, což rozhodně omezuje jeho aplikace.

Hot news

Bitcoin prudce stoupá, je zpět nad 10 000 USD

Podpora v prodejních objemech poslala Bitcoin daleko nad 10 000 USD. Cena Bitcoinu vyskočila o 400 USD během 30 minut. A to z 9 850 USD na momentálních 10 250 USD (v době psaní článku).

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Henry Cavill má jasno

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře