[Večerní souhrn článků] • Jihoafrická bitcoinová společnost obdržela 3 miliony dolarů na výrobu sluneční energie • a další články

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jihoafrická společnost spojená s Bitcoinem obdržela 3 miliony dolarů na výrobu sluneční energie

Jihoafrický startup spojený s Bitcoinem získal od investorů 3 miliony amerických dolarů pro koupi panelů na výrobu sluneční energie. Bitcoin byl vybrán z toho důvodu, protože společnost hledala univerzální platební systém.

Brave se omlouvá za chybu

Společnost Brave stojící za stejnojmenným prohlížečem se omluvil za nedávný skandál s affil odkazy. Brave se tak omluvil za nesprávné řešení s kódem.

Analýzy a trhy

Tak už je to oficiální – Ekonomika Spojených států je od února v recesi!

Co se týče americké ekonomiky a počátku recese, tak jsem se tomuhle tématu okrajově věnoval již ve vícero svých analýzách – akciové indexy. Z posledních makrodat totiž víme, že výstup ekonomiky (HDP) a průmyslová výroba šla strmě dolů.

09.06.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Flashcrash na altcoinech (Bitstamp)

V noci se nám trh trochu pohnul a byl tu jakýsi skoro pokus o průraz na Bitcoinu, ale hned došlo tvrdě k zamítnutí. Každopádně, v dnešní analýze se podíváme na Ethereum (ETH) a znova i na Litecoin (LTC).

09.06.20 [Přehled trhu+BTC] Nasdaq je už na ATH, Bitcoin nepřekonal ani high 2020

Bitcoinu se nedaří dostat přes 10 000 USD. NASDAQ přitom už ale vytváří nové high za rok 2020 a nový ATH. Po halvingu Bitcoin zamrzl a před létem to může být ještě velký problém.

Kryptoměny a kryptofirmy

Decentralizované aplikace v boji proti Covid-19 a zachování soukromí

Během vrcholu pandemie koronaviru Covid-19 se objevilo mnoho případů, kdy unikly osobní údaje pacientů nakažených touto nemocí. Technologie blockchain může dát vzniknout decentralizovaným aplikacím, které pomohou zabránit ohrožení soukromí občanů.

Justin Sun oznamuje v červenci spuštění TRON 4.0, ale co je TRON 2.0 a 3.0?

Nadace TRON, s nadcházejícím spuštěním čtvrté síťové verze s názvem TRON 4.0, vstupuje do nové fáze svého vývoje. Pouhé týdny před tím, než se projekt rozloučí se současným konsensem v Odyssey, a uvítá „éru Great Voyage“, slaví TRON na konci měsíce také druhý „Den nezávislosti“.

Digitální identita způsobí převrat internetu jak ho známe

Mít pod kontrolou svou vlastní digitální identitu je budoucnost webové autentizace, říká generální ředitel softwarové společnosti Beyond Identity.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Nikdy…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: