[Večerní souhrn článků] • Herní průmysl přispívá k prodeji NFT • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Herní průmysl přispívá k prodeji NFT

NFT v současné době vytváří boom na kryptoměnovém průmyslu a herní průmyslu v této mánii hraje významnou roli. Podle údajů BTCmanager v letošním roce překročí suma NFT herních tokenů částku 700 milionů amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

22.03.21 Technická analýza LTC/USD – Konsolidujeme, konsolidujeme

V rámci dnešní analýzy se budeme zase věnovat jednomu z altcoinů, konkrétně Litecoinu (LTC). Co se týče Bitcoinu a jiných trhů, tak stále platí řečené v nedělní video analýze.

22.03.21 [Přehled trhu a BTC] Čeká nás klíčový týden?!

Čeká nás klíčový týden? Investoři momentálně sledují známý pattern Cup and Handle. Odpor na 58 000 USD je současně důležitou překážkou před růstem k 64 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Mohl by další medvědí trh přijít již na podzim?

Generální ředitel jednoho z předních čínských fondů na těžbu Bitcoinu uvedl několik důvodů, proč a kdy si myslí, že býčí trh skončí a začne další medvědí cyklus.

Cristiano Ronaldo se stal prvním fotbalistou, který byl odměněn klubovou kryptoměnou za karierní úspěchy

Hvězda Juventusu získala 770 fanouškovských tokenů JUV. Za každý jeden vstřelený gól kariéry Cristiano Ronaldo dotal jeden.

Supercyklus může vyhnat BTC na milion dolarů – tvrdí Dan Held

Vedoucí kryptoměnové burzy Kraken a kryptoměnový nadšenec Dan Held se v nedávném rozhovoru pro Cointelegraph rozhovořil o tom, že BTC by v současném tržním cyklu mohl dosáhnout hodnoty přesahující 1 milion amerických dolarů.

ETH nebo ADA? Více než 100 společností chce přejít z Etherea na síť Cardana

Cardano (ADA) je v posledních měsících jedním z nejlepších hráčů v krypto prostoru. Charles Hoskinson, spoluzakladatel blockchainového projektu, nyní v rozhovoru prozradil slibné podrobnosti o budoucnosti projektu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: